Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jackson priča o new moonu

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Jackson priča o new moonu Empty Jackson priča o new moonu ned tra 04, 2010 4:21 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Jackson Rathbone ili Jasper Hale u "Twilight Sazi" je najpoznatiji,Je otisao Utorak u Filadelfiju ,gde su ga sacekali ocajni paparaci sa nowim tracevima.
"Imamo veci budzet,i bice malo vise pritiska da bismo dobili taj indijski osecaj.Ali lepa stvar je da otvaramo pricu o New Moon-u,ali eci cu da je Twilight moj omiljeni,zato sto uzima vas u fantaziju,nesto izmedju fantazije i realnosti,i prawi osecaj da je fantazija stvarnija.Kako film napreduje ,ulazis sve dublje u taj misticni svet ,sa vukodlacima i sa vampirima i Volturi.Rathbone je izjavio
.Twilight ekipa je postala porodica ,kaze,i i da su blizi vise nego ikada i zele zajedno da naorawe New Moon-specijalan..
WOW-covek je bas pametan..

Smesno je! Kada smo dosli nazad, na film Mladi mesec, prvog dana, cela ekipa je gluvarila u sobi Petera Facinellia. Bilo je kao porodicno okupljanje. Bilo je kao da smo bili udaljeni mesec dana. Nije se cinilo kao da je proslo godinu dana. Bilo je lepo vratiti se i imati zajedno to porodicno okupljanje. Osim sto imamo novog producenta, nista se nije promenilo previse. Bila je drugacija, domisljata vibracija, zbog toga sto producent stvara energiju na setu, i on je odlican. Svi smo zeleli da dodjemo i zajedno stvorimo jos jedan deo umetnosti za fanove. O tome je sto oni zele da vide, zato sto su oni koji kupuju karte.
Sto se tice kaskadera, Rathbone veruje da ce akcioni ovisnici biti zadovoljni. Njegov lik Jasper se bacio na klavir u Mladom mesecu trejleru, pokazujuci mali deo toga od cega se prica sastoji.
„ Leteo sam i morao sam da odradim te scene, i to je samo pocetak toga. Nisu pokazali celu scenu. To ce da bude pravi upakovan akcijski film. I onda imate drugi deo ljubavne price. Ima dosta elemenata, kojih, ja mislim da su fanovi jedva cekali da zariju svoje zube u to. Zao mi je. Morao sam da iskoristim taj izraz. Uzasno je (smeh).
Wow, stvari se zagrejavaju!

http://www.nessieandjacob.net

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.