Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Alice priča

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Alice priča Empty Alice priča sub sij 23, 2010 4:35 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

1.- POGLAVLJE-

Nakon Edwardovog i Bellinog vjenčanja te rođenja Renesmee, Bella je jako izgubila stil za modu. Nažalost. Danas odlazim sa njome u shopping. Nadam se da će biti raspoložena.
„ Ej, kako ste?“ veselo sam uletjela u dnevni boravak.
„ Ma, Belli je malo mučno“. Rekao je edward.
Što li je sada to?
„ Pa… trebala bih otići kod doktora“ rekla sam sa smješkom.
„ Alice, ako misliš da je još jedna beba, nije.“ Dodala je Bella
Hmm, nikad se ne zna, pomislila sam.
„ Onda ništa od shoppinga danas?“
„ Mislim da ne., sorry, Alice.“
„ Da, da, ali ćime ti bude bolje ideš u shopping. Može li barem Nessi samnom.“
Bella i Edward su u isti tren klimnuli glavom. Baš je slatko izgledalo. Samo sam se nasmijala i tiho dodala: „ golupčići“.
Oduvijek mi je bilo drago vidjeti ih skupa. Bili su kao lonac poklopcu. Sad je još i Nessi tu. Zanimljivo je što je Belli mučno. Nemoguće je.
Otišla sam do kuhinje gdje su se nalazili Nessi i Jake.
„ Nessi, idemo u shopping“.
„ Ali željela bih ostati sa Jacobom“.
„ Ma, daj da još malo budemo skupa“ pobudino se je Jake.
„ Ne, usotalom ko priljepci ste“.
Zvučala sam malo bezobrazno, ali zapravo mi je bilo drago.
Tada su u sobu ušli Edward i Bella.
„ Renesmee, moramo ti nešto važno reći.“ Rekao je Edward.
„ Pa…….. slušam?“
Susreli su nam se pogledi. Da, reči će joj da se je Jacob otisnuo na nju.
„ Da li si se ikada pitala zašto Jacob stalno je s tobom?“
„ Jer me voli?“ upitala je slatko Nessi.
„ Da, ali ne kao sestru. Kao curu“. Dodala sam.
Vidjela sam kakvo je okruženje.
„ Mmm, idemo nas dvije u shopping.“ I tada sam pomislila da ću joj ja sve objasniti što je Ed valjda skužio, pa je samo klimnuo.
Prvo smo se vozile u šutnji.
„ Što znači otisuno?“
„ Zaljubio, ti si za njega srodna duša.“
„ O, ali ja volim Luku“ rekla je Renesmee
Samo sam slegla ramenima i nasmiješila se.
U dučanu smo proveli dobrih 4 sata.
„ Ja više nemogu“ rekla je Renesmee.
„ U redu je“.
Kada smo se vratili brzo nas je pozvao Jasper. Ušli smo u Bellinu sobu. Ležala je na podu, onesviještena. Brzo smo došli do bolnice.
„ Doktore, da li sam trudna?“
„ Zanimljivo ali ne. Ništa ne vidim.“ Rekao je doktor.
„ Ali osječam nešto u sebi.“
Doktor je samo mahnuo glavom i otišao.
Što bih to moglo biti. A da ja nisam vidjela. Možda jer ima veze sa vukodlacima.
Nisam sigurna

2.- POGLAVLJE

Ovo postaje sve zanimljivije, Bella nosi nešto u sebi ili nekoga. Nitko ne zna o ćemu je riječ. Svi smo zabrinuti. Jacob sve manje dolazi. Što li se je dogodilo. Idem do La pusha, saznati.
Putem sam vidjela Sama, Paula i Setha. No gdje li su Leah i Jacob. Idem do Emily, ne ona je vani. A netko je u kući. Tko zna ko.
Čula sam samo ovo:
„ Ona mene ne voli na taj način. Mislim da ja volim tebe.“
„ I ja mislim da ja tebe, ti me jednini uspiješ nasmijati kada se sjetim svega onog sa Samom“.
I tada nešto kao poljubac. Po razgovoru to su bili Leah i Jacob. Oni skupa. Zapravo bi bili sjajan par.
Ušla sam, ali su se još ljubili.
„ Joj, oprostite“. Rekla sam.
„ Mmm, nema veze“.
„ Jacob i ja biti ćemo u vezi“.
Nasmijala sam se, bilo mi je jako drago.
„ To je sjajno“ dodala sam.
„ Mislim Nessi ionako voli drugoga.“
„ Da, on ide sa njome u razred, i jedan su za drugoga.“
„ Ah, da. Ionako, Nessi mi je kao sestra.“
2.- MISTERIJI
Pa……… vidim da vas prekidam, tako da idem ja.“
Tada mi se je dogodila vizija. Počela sam crtati. Grad Voltura. Ulazi Aro. Nešto je rekao zaštitarima i oni su me otpeljali.
Ovo je jako čudno. Znala sam da će ju jedan put doći. No tada sam vidjela i vukodlake. A ja ih inače ne vidim. Zašto sada da?
Imali ovo veze sa…….. Renesmee i Jakea, ili nećime drugim. Ne znam. Krenula sam. Putem sam susrela tajnovitog čovjeka.
„ Dobar dan, da li si ti Alice?“
„ Da, a vi ste…………..?“
Tada se je samo okrenuo i otišao. Tko je on? Što želi od mene? Da li ima veze sa Volturima? Kada sam došla doma ispričala sam sve svima.
„ Alice, ja……….. doista ne znam tko bi bio taj čovjek“. Rekla je Esme.
Tada mi se je dogodila još jedna vizija. Renesmee, kako se udaje za Arota. Što je ovo.
To sam im prešutjela. Moje vizije su u 99 posto istinite. Ako je i ovo, vjerujem da će se dogoditi nešto veliko. Sljedeći dan su došli Jacob i Leah.
„ Bok, došli smo vam priopćiti da putujemo u New York“.
U tom trenutku je netko pozvonio na vrata, bio je to onaj misteriozan čovjek. Tko je on i što želi? Otvorila sam vrata.
„ Dobar dan“, rekla sam
„ USKORO ĆEŠ NEŠTO SAZNATI“ rekao je čovjek i otišao.
Zapravo je to bio neki simpatični čovjek, nikako jezovit, ali ova situacija je.
„ Pa…. Alice tko je to bio?“ upitao je Jasper.
„ Ma, nitko, važan.“ Brzo sam rekla.
Jasper je počeo nešto sumnjati, ali zapravo i nema što. Ni ja ne znam tko je taj čovjek.
Opet se je ćulo zvono. Bio je to Edward.
„ Ljudi neki čovjek stoji ispred vrata“.
Pogledala sam. Bio je to onaj isti. Izašla sam.
„ Kada ću to saznati?“ upitala sam
„ Danas, navećer, molim te, nemoj me se bojati“.
„ U redu, pa…… čekati ću onda.“
Napokon je bila većer.
Čovjek je opet pozvonio.
„ Možete li nas ostaviti same“ rekao je.
Otišli su van.
„ Alice, da li si se ikada pitala gdje su ti roditelji?“ upitao je.
„ Da, ali nikako nemogu saznati. Tko ste vi?“
„ Ja, sam ti otac. I znam sve, cijelu priču vezanu za vampire i vukodlake“.
„ Tata?. Mogu li posjetiti majku?“. Upitala sam. Bila sam jako sretna, našla sam obitelj.
„ Naravno“. Rekao je.
Sutra ih posjećujem. Jako mi je žao Belle, nešto joj je, a nemogu znati što. Jadno.
Otac je došao po mene. Vozili smo se dugo. U šutnji. Napokon smo stigli. Stan je bio lijep, raskošan.
„ Alice“ potrčala je žena, moja mama.
Imala je dugu plavu kosu. Baš si i ne lićimo.
„ Bok“ nasmijala sam se.
„ Joj, znam da si vampir ali tako hladna“.
„ Da, da, mi smo svi hladni.“
Dugo smo pričali. Dogovorili smo se da ćemo se češće vidjeti.
Kada sam došla doma nikoga nije bilo. Zazvonio je telefon.
„ Alice??? Dođi u bolnicu, Bella je rodila.
Molim ali to dijete nitko nije predvidio. Brzo sam dojurila. Tu je bila jedna jako lijepa beba.
„ Kako je niste vidjeli?“ upitala sam.
„ Jer će biti vampir, i zato je tako brzo se rodila. Ali ovo je kao neka nova vrsta. Totalno mirna. Možda neš i bude.“
Ali………………
„ Tu postoji jedan problem. Kako može zatrudnjeti a vampir je i zašto ja to nisam vidjela. Ima li ikakve veze sa vukodlacima?“
Tada me je Edward pogledao, a Bella prostrijeljala pogledom.
Nemogu vjerovati.
„ Bella, je li je to dijete……… od onoga glupog pas Jacoba?“ upitao je ljutitio.
„ N-ne, Edward, to je nemoguće. Ne smiješ sumnjati. Ja-a, volim tebe. Jacob i ja smo samo prijatelji.“
Edward je odjurio van. Pošla sam za njime.
„Edward, stani.!!“ Viknula sam.
„ Ne, idem do toga psa“.
Došli smo do Jacoba.
„ Čuvaj se“ šapnula sam mu.
Napravio je grimasu u stilu što je pak sada.
Edward je nasrnuo na njega.
Tu je bila i Leah, ona ih je smirivala.
„ Ti jedna pseća nakazo!!!! Makni mi se od žene. Znam da si ti otac dijeteta“. Rekao je.
„ O- o čemu ti to govoriš. Jedino što se je dogodilo između mene i nje je bio onaj jedan poljubac za kojega i sam znaš. Uostalom od kuda ti ta ideja“.
„ Bella, znaš…….. kada joj je bilo loše, bila je trudna. I Alice nije ništa vidjela. A znaš i sam da ništa ne vidi kada je riječ o tebi i ostalim vukodlacima.“ Rekao je Edward.
Leah je počela plakati i izašla van. Bilo mi ju je žao. Ona ga doista voli. Kako je život ne pravedan.
Edward je isto izašao.
„ Jake, molim te mi reci………. Da li si ti po ikojoj mogućnosti otac toga dijeteta?“
„ Ne, to je………… nemoguće.“
Vjerovala sam mu. Otišla sam do Leah.
„ Slušaj me, obriši te suze. Jake nije otac toga djeteta. Vjeruj mi. Ne bih mi lagao“.
„ Ma……… znam, nije otac toga djeteta………. Ali……… je moga.“ Rekla je potreseno.
Nisam mogla vjerovati. Sada znam kako joj je bilo. Htjela mu je reći i onda Edward kaže da je Jake otac Bellinog djeteta. Ali što je sa mojim vizijama.
„ Dođi, idemo do bolnice…… svi su tamo. Idemo im reći.“
Točno tako, svi su bili u bolnici. Uključujući i Edwarda i Jake-a.
Edward je pogledao u nas.
„ Nije on otac…… moje vizije su nestale od kada mi se je pojavila obitelj.“
Bella, Jake, Edward, svi su se nasmiješili.
„ E, pa sada vam ja svima moram nešto reći“. Rekla je Leah.
Svi su se usredotočili.
„ Ja, sam………….. trudna i Jake je otac“. Nasmiješila se je.
Jacob je ostao bez riječi.
„ Ja…………… sam otac?“
„ Ne još ali skoro.“ REKLA JE.

http://www.nessieandjacob.net

2Alice priča Empty Re: Alice priča ned sij 24, 2010 3:12 am

Jacob and Nessi:4 ever

Jacob and Nessi:4 ever
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Super je!Samo nastavi,kada će nastavak?

3Alice priča Empty Re: Alice priča ned sij 24, 2010 4:00 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Bella je u rukama držala kćer. Nazvala ju je Clara. Bila je to najljepša beba nakon Nessi. Imala je plave oći i svijetlu blijedu put. Baš kao mala vampirica. Edward mi je očito pročitao misli pa se je nasmijao. Clara će biti posebno dijete. Tada je ušao Seth. Pogledao je u bebu. Taj pogled je bio dug.
„ Joj,“ rekao je i pogledao u Bellu i Edwarda.
„ Što je bilo?“
Ja sam shvatila, no šutjela sam.
„ Molim vas……. Nemojte me ubiti……… ja otisnuo sam se na Claru“.
Edward i nije bio toliko ljut. Ne kao kada je čuo da se je Jake na Nessi otisnuo.
Meni je bilo drago. Bella i Edward su sada opet u redu. Ja sam pronašla obitelj. Leah i Jake će imati dijete. Seth se je otisnuo na Claru. Sve se vraća u normalu. Tada sam im sve ispričala vezano za današnji susret sa obitelji.
„ Alice, to je divno.“ Rekla je Esme.
„ Tako mi je srago“ nadodao je Jasper. Osoba koju najviše volim. Poljubili smo se, a onda je Jacob dodao:
„ Ej, pa nemojte tako rano Claru učiti o ljubljenju.“
Svi su se počeli smijati.
Svaki dan sam se viđala sa roditeljima. Belli je sada napokon bilo dobro. Edward i ona su se divno slagali. Naš život je sada bio savršen. Leah i Jake su danas došli kod nas.
„ Pa…. Moramo vam nešto reći. Udajemo se, tj udali smo se. Željeli smo zavjete razmjeniti u tajnosti“. Nasmiješio se je Jake.
Napravila sam ljuto lice. Tada je Jacob to vidio i dodao:
„ Ali ako želite možemo organizirati zabavu.“
Tada sam se nasmiješila.
„ Naravno, ja ću vam pomoći.“
„ Ali… kako ću ja sa trbuhom do zuba u haljinu“ upitala je Leah.
„ Lijepo, ne brini, ja ću sve srediti“.
Lijino dijete se je sve brže razvijalo i po mojem mišljenju………. Roditi će za nekih 2 ili 3 tjedna.
Bilo mi je jako drago radi njih. Razmišljala sam o svemu i slušala što pričaju kada me je prekinula još jedna vizija.
Opet smo bili kod Voltura i ovaj put nisu uzeli mene, nego…………………. Taman su se prikazivala lica i nisam uspijela vidjeti kraj. Očito se je umiješao neki vukodlak. O tome sam opet šutjela.
„ Alice, što je bilo?“ upitao je Edward.
„ Ma, ništa naročito.“

3.- POGLAVLJE- ČUDNOVATE VIZIJE
Ovo opet postaje čudno. Ja imam vizije, a kad je Bella bila u pitanju nisam. Zašto? O pa vjerojatno je riječ u tome što se je Seth otisnuo na Claru. Opet vizija……. Volturi nekog ubijaju, tj krenu i onda se netko ubaci. Vukodlak ili sama ja, jer sebe ne vidim pogotovo ne ako umirem. Kakve to ima veze samnom. Počela me je boljeti glava, te osobe koje će malo stradati ili puno su tu, negdje blizu. O kome je riječ. Nije mi jasno. Tko god bio…… ja, vidim da ću mnogo patiti.
„ Al, idemo se prošetati“ rekao je Jasper. Što ako je on ta osoba. Ne, to je netko drugi. Samo tko?
Netko ko će naljutiti volture. Ali ne znam tko će ih naljutiti. Pa…. Sada je sve uredu.
Jasper i ja smo krenuli se šetati.
„ Alice, što se događa?“
„ Ja…. Imam grozne vizije. Volturi ubijaju nekoga koga volim. Ne znam o kome je riječ. Postaje sve gore. Te osobe će jako patiti. Na kraju umrijeti i to radi mene. „
„ Al, to je…………. Grozno“ rekao je i zagrlio me.
On je bio jedina osoba kojoj sam mogla reći.
Ovaj put vizija je bila slabija. Samo Volturi. Samo su rekli: " znate previše". A zatim sam ćula vrisak.
Stalno sam razmišljala, što ako je netko od Cullenovih............ ne, nije, nisu oni. Stalno mi se je pojavljala rečenica : " znate previše". Što to znači.
" Jas, opet sam imala viziju, rekli su samo znate previše."
" Al, ja......... ne znam tko bih mogao stradati".
Otišli smo u prirodu. Bilo je preljepo. Mislim sa Jasperom je uvijek tako. Pričali smo, odjednom me je glava naglo zaboljela pa prestala. Otišli smo doma. Legla sam u nadi da će se pojaviti još neka vizija, ali ništa. Dani su prolazili isto. Viđala sam se sa Albertom i Matilde, a ksanije bih se družila sa Clarom i Renesmee. Nisam imala više vizija, što je bilo grozno jer bi svatki tren ntko mogao umrjeti. Clara je svakim danom bila sve veća. Prošla su već dva tjedna od njezinog rođenja a izgledala je kao da ima 9 godina. Seth ju je sve više i više volio. Sljedeći tjedan je vjenčanje od Leah i Jacoba. Danas smo išli do La Pusha.
Našli smo joj preljepu haljinu. " Alice......... ja ne znam oću li stati u nju".
" Hoćeš i biti ćeš preljepa a Jake će biti presretan" rekla sam.
" Hvala" nasmiješila se je.
Sve mi se je više sviđala, uz nju nisam razmišljala o vizijama. Danas je dan vjenčanja. Leah je od samoga početka bila uzbuđena. Pred oltarom su izgledali predivno. U jednom trenutku je Leah počela vikati. Danas je dan za roditi. Jacob je bio nestrpljiv kada smo došli u bolnicu. Nakon nekih sat je izašao doktor. " Možete ući ako želite".
Leah je u rukama držala dječaka, Lovru. Imao je zelenu oći i srednju put.
" Želiš li ga primiti?" upitao je Jacob nakon što ga je on držao.
Uzela sam Lovru, u tom trenutku osječala sam kao da ću ga baciti, bio je prevruć, što je normalno za vukodlake.
" Pa..... kako si?"
" Savršeno" odgovorila je i pogledala Jacoba.
Već se nekoliko dana nisam vidjela sa roditeljima. U tom trenutku mi se je pojavila vizija. Jako slaba. Samo dva čovjeka i to je to.
Idem ih nazavati. Ne javljaju se.
" Alice, žao mi je" dodao je Jacob.
" Možda su otišli, ipak je ovdje preospasno za njih, tako je najbolje" rekao je Edward nakon što mi je pročitao misli. Bila sam razočarana, nasamarena, ljuta. Nakon 100 godina me posjete i onda............. samo malo, 100 godina....... to je nemoguće".
" Kamen života Alice, ostalo im je samo još jedna godina, najviše." Dodao je Edward.
Tu još jednu godinu nisu proveli samnom. Posljednju godinu. Došli su i otišli, kao da ih nikada nije ni bilo. Izašla sam iz sobe, vani je bio Jasper.
" Sve sam ćuo, žao mi je"
" Ispričala sam mu sve: imala sam viziju, samo dvoje ljudi i vrisak". rekla sam.
U tome trenutku došao je Sam: Mi......... bili smo kod Voltura, oteli su ti roditelje."
Krenuli smo prema njima. Na putu sam o svemu razmislila:
" Znate previše". Nisu mi se javljali. Nisam ih vidjela jer su se oni sada umješali. Postoji šansa da stignemo..... ali nisam baš sigurna.
Došli smo. Alec je prvi došao.
Sve sam mu rekla. Tada se je pojavio Aro.
" Hoh, Alice želi Happy And, ne, to je nemoguće".
Tada je Jasper nasrnuo na njega.
" P-U-S-T-I I-H N-A M-I-R-U" zaprijetio je.
Bio je presnažan. Aro se je predomislio:
" Odite, ali Alice, znaj DA OVO NIJE NI BLIZU KRAJU"

pa?

http://www.nessieandjacob.net

4Alice priča Empty Re: Alice priča sub vel 06, 2010 10:51 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

4.- POGLAVLJE

Što bih značilo da nije gotovo. Ovo postaje sve strašnije I gore. Potrčala sam u zagrljaj svojim roditeljima.
Bila sam presretna što su tu. Mislila sam da je gotovo. Otišli smo kod Leah u bolnicu. Svi smo bili presretni. Ipak sam razmišljala………. Što mu je značilo da ovo nije gotovo? Nisam sigurna. Nešto čudno mi se je počelo događati. U zadnjih 6 mjeseci se grozno osjećam. Nešto je počelo izlaziti iz mene. Na brzinu. To- to je bilo dijete. Nemoguće, mi ne možemo zatrudnjeti. Kako sada to?
Svi su me gledali kao da sam ….. ne znam ni ja što. Imati ću bebu. Kada se je rodila bila je lijepa, ali ne kao vampir ona nije bila vampir. Melani, to je pravo ime za nju. Ja…… ovo je san. Nemoguće. Ja i Bella…… jedini vampiri koji su do sada rodili. Melani je bila ………….. čovjek. To neće biti dobro. Kako će živjeti uz nas. I kada Volturi saznaju. Biti će problema još više nego do sada.
Najveće pitanje je kako ona može biti čovjek. Ja………….nikada ne bih prevarila Jaspera. Ali jedan put se je to dogodilo. Da li da mu kažem.
„ Jasper, možete li malo svi napustiti sobu.“
Oni su izašli.
„ Jasper………. Ja ne znam kako da ti kažem. Jedan put, sam te prevarila. Molim te oprosti, molim te…………..“
„ Ja………. Zašto? Mislim u redu je, ali nisi trebala“.
Bila sam žalosna, nije smio tako reagirati. Tako dobro i nježno.
„ Sa……. Čovjekom. Zato je Melani čovjek a ne vampir.“
„ Nije važno…….. to biti će moja kćer“.
Nasmiješila sam se. Samo:
„ Jas, kako sam uopće mogla roditi“.
„ Pa…… valjda ti i Bella imate poseban dar.“
Sve je to u redu. Al zašto tek sada. Ma nije bitno.
Mala Melani se je smiješila. Imala je prekrasan osmijeh baš na tatu. A modni ukus se nadam da je nasljedila na mamu. Imala je malo plave kose. Hm, to je valjda na baku. Tada sam se sjetila roditelja. Prije su rekli da mi nešto trebaju reći.

„ Možete ući, svi.“ rekla sam.
„ Pa…. Što ste željeli reći ili pitati?
„ Imamo jedan prijedlog“ rekao je tata.
„ Mi bi željeli ……………………………………………………………………….

...................Postati vampiri.
" Ako tako želite, sutra navećer............." rekao je Edward.
Zanimljivo mi je bilo kako se je s time odmah složio a ono s Bellom, trebalo je 100 godina.
Tada je došao Jasper...................... ne znam kako mu je ono leglo.
" Alice,................... ja........... želim da ipak napravimo test očinstva.
Ali ja sam bila sigurna da......... on nije otac.
" Dobro, Jas."
Tada je došla sestra i otpeljala Japera i Melani. Iako sam mislila da znam........... bila sam u iščekivanju.
Prolazili su sati, a nisu se vraćali. Izgleda da su ostali tamo sačekati. Jasperu se je bilo teško nositi sa njenim mirisom. Ipak je Melani bila čovjek.
Tada su se vratili a Jasper se je smiješio................... " Ja sam otac".
Nisam mogla vjerovati. On je otac, bila sam presretna. Mojoj sreći nije bilo kraja.
" To je prekrasno".
Zagrlio me i poljubio.......... tada sam se sjetila kad se je Clara rodila...... pa se je netko poćep ljubiti i Jacob je rekao da to ne ućimo male bebe. Počela sam se smijati.
" Što je bilo Alice?"..
........................." Ma sjetila sam se nešto, niš posebno. Volim te."
" I ja tebe".
Bili smo sami u sobi.
" Alice, ali ako sam ja otac..... kako to da je dijete čovjek?".
Razmišljala sam o tome, tada mi je palo na pamet.
" Pa........ zato što je u jednom od nas ostalo još ljudskih gena............. vjerojatno u tebi". Nasmiješila sam se.
Tada je došao Emmet:
" Mi............ preobrazili smo tvoje roditelje."
" Ali........kako već sada?".
Samo je slegnuo remenima. Prošlo je par dana. Clara i Seth su bili u vezi............ ipak se je ona brzo razvijala. Bili su jako slatki skupa.
Sve je bilo savršeno osim jedne stvari.......................... ja više nisam imala vizija. Moji roditelji su kao vampiri jako teško to prihvatili. Napadali su ljude, srećom nitko nije stradao. Jedne većeri nakon 2 godine, prišla mi je Melani.
Mama, imala sam noćnu moru. Tamo neki ljudi su me ubijali. A na početku sna na jednom papiru je krvlju bilo napisano, Alice........... tvoje dijete će stradati".
" Ma zlato to je samo mora."
Tako sam tješila i sebe. Valjda je to mora. A onda je svake većeri sanjala isti san, samo ovaj put i kako je ubijaju, i nas kako odlazimo.
Tada me je posjetio Alec.
" Bok, ja......... napustio sam Volture. Dobili su novoga člana. Može kontorlirati tuđe snove."
Tada mi je sve bilo jasno. Moram ju zaštiti.
" Ako želiš možeš se pridružiti nama."
Klimnuo je glavom.

" Naravno da može" složila se je Esme
Tada je došla mala Melani iz kuhinje. Joj, Alice..... Nije mala, pomislila sam. Imala je vec 5 godina a izgledala kao da ima 15.
Ona i Alec su se zagledali. Osjecala sam neku kemiju izmedu njih. Alec i moja kcer. Cudno, ali bolji je i on nego tamo neki ....... samo ona je covjek.
" Mama, opet san. Opet me neki ljudi ubijaju."
Tada je zazvonio telefon.................. bio je to Jasper
" Ovaj.......... što ljudi vole jesti".
Prvo sam se nasmijala a onda se sjetila................... ne znam ni ja.
" Pa.......... Melani? Što želiš jesti?"
Jasper se je nasmijao. Tada mi je ispala slušalica. Vizija. Volturi ubijaju Melani. Imamo još jedan dan.
" Jasper, dodi doma, ovoga trena!" viknula sam.
Morali smo otici.......... to je bilo naj pametnije. Napisati cu im poruku. Samo kako ce moji roditelji........... ipak su novorodeni, taman je ušao Jasper.
" Idemo, Alec, reci mojima da smo otišli. Kada budem mogla javiti cu im se."
U redu...................... Spakirala sam najnužnije stvari. Vrijeme je za polazak. Posljednji put sam se ogledala.................. ovo mjesto, Forks. Ušli smo u auto. Onda se je Melani probudila iz sna.
" Dolaze po nas".
Imali smo svega par minuta. Pomislila sam, počela sam voziti najbrže što sam mogla a onda........ na ulazu u Beligiju došli su Volturi.
Cijela garda i Aro....... Nije bilo Heidi i Cairusa. Joj, javila nam se je neki dan. Ona i on su zajedno........ također su napustili.
Raspadaju se Volturi.
" Dobar dan, kamo ste krenuli?" upitao je Aro.
" M- mi, idemo na put" vješto sam slagala.
" Osjetim li ja to miris čovjeka?".
Primaknula sam Melani prema sebi. Ne smije joj nauditi.
" To je moja kćer." dodala sam.
Vidjela sam da se Melani boji, drhtala je kao i ja.
Tada se je Aro počeo približavati. Gurnuo me je na pod. Sve se je odvilo tako brzo. Uzeo je Melani........ počela sam vikati. Jasper je pošao za njima..
Pokušala sam ih sustići ali nisam uspijela. Ne znam da li su živi. Kako da saznam. Sjetila sam se, pitati ću Heidi.
" Halo, možeš li saznati da li su Jasper i Melani živi, samo brzo".
Rekla je da će me nazvati. Osječala sam se užasno. Nadam se da jesu živi, inaće....... život mi gubi svaki smisao. Sad mi se ne isplati vraćati u Forks.... Sjetila sam se da ovdje imam jednu prijateljicu vampir je isto.
Elma, se je zvala. Posjetiti ću je.
" Bok" rekla sam i zagrlila ju.
" Kako si?"
Tada sam joj sve rekla. Taman je nešto željela a onda me je nazvala Heidi.
" Alice, oni su..................................................

http://www.nessieandjacob.net

5Alice priča Empty Re: Alice priča čet vel 11, 2010 4:59 am

Melani

Melani
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Cekaj, jesi to ti napravila? Prekrasno je...

6Alice priča Empty Re: Alice priča čet vel 11, 2010 5:40 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

jesam..ima još, evo

............ Mrtvi, ubio ih je. Prvo je želio samo Melani, a onda....... se je Jasper, upetljao i ubio ga je osobno Aro.......... Tako je on meni to ispričao. Ostala sam bez daha. Oduzeo mi je sve........ moj život. Nisam znala što da napravim. Vraćam se u Forks, idem reći drugima........ a onda, dalje ću vidjeti. Vozila sam se, nisam imala snage trčati. Oći su mi se sklapale, bol je bila neopisiva......... a tek želja za osvetom. Onda odjednom..... osjetila sam bol. Ali fizičku........ i samo mrak.
Bol nije prestala. Odjednom sam ćula zvukove.
" Nije, najbolje........... imati će nekih problema možda sa sječanjem i ravnotežom." rekao je doktor. Kada sam se ogledala oko sebe. bili su samo Jacob , Leah, njihova kćer, i čopor. Nigdje moje obitelji.
Bila sam u bolnici.......... pokušala sam nešto reći ali bilo je pretiho.
" U- ubili su ga, i Melani."
Svi su me pogledali tužno. Onda mi je prišao Jacob i zagrlio me je. To mi je bilo čudno ali pasalo mi je. Bio mi je dobar prijatelj. A i bilo mi je hladno pa mi je poslužio kao dekica.
Onda mi je postalo loše. Doktor je sve zamolio da izađu. Ipak bila je samo lažna uzbuna jer sam bila dobro. Zamolila sam da uđe bilo tko. Ušla je Leah, te Jacob.
Ja....... gdje su svi"?
" Oni, bili su tu predugo, odlučili su otići".
Nisam znala što reći.......... svi su me napustili, suze su mi krenule niz lice.
" Ostao je Alec, i ti".
" Ako želiš, možeš biti uz nas" rekla je Leah.
" Hvala vam" rekla sam. Biti ću uz njih........ možda bude dobro.
Nakon par dana izašla sam iz bolnice. Svi su mi jako nedostajali.............. pa sad samo treba preživjeti čoporov pristanak.
Tamo su bili Sam, Palu, Embry..................
" Željeli bih vas nešto upitati". rekao je Jacob.
" Može li Alice te Alec priječi u čopor".
Sam se je pobunio: " Pa oni nisu vukodlaci."
" Da ali ostali su otišli i moje pitanje je zapravo, može li ju živjeti sa nama?".
" Može, da....... moramo se priviknuti na smrad dvoje vampira". rekao je Sam.
Ja sam se okrenula da otiđem. Onda je došla Leah i Emily
" Ne idi, smiriti će se on, samo se nije priviknuo na vampire".
Mislila sam da će bol s danima prestati........ no nije.

ivjeti s vukodlacima bilo je zanimljivo. Ponekad bih uletjela koja provokacija, ali sam pretrpjela.
Alec i ja smo si postajali sve bolji..... jednog dana dogodilo se je nešto što sam požalila.
Dugo smo pričali ja i Alec........ meni je bilo jako hladno i zagrlio me je. Uzvraila sam mu. Tada me je kao nitko do sada posjetio na Jaspera. Nisam skrivala svoje osječaje prema njemu. I onda odjednom poljubac. Bilo je ljepo, osjetila sam da opet živim nakon onoga sa Jasperom i Melani.
Uzvratila sam mu. Bio je to jako nježan poljubac....... pa Jasper se ne bi ljutio, ionako je on mrtav. Lecnula sam se na tu misao.
" Oprosti Alice". Rekao je iznenađen.
" Zapravo........ mi i ne smeta".
Tada nas je prekinuo Jacob.
" Alice, Alec.......... vi se ljubite?".
" Ja- ovaj, Jasper je umro prije 2 godine. Voljela bih da nije, ali moram nastaviti dalje".
Jacob se je nasmiješio.
Par dana kasnije ja i Alec smo bili nerazdvojni, a onda...... smo jednostavno prekinuli se družiti. Nisam znala zašto? Samo mi je jako falio.
Družila sam se sa Leah i Emili....... naravno i njihovim sinom. Već je bio kao da ima 20 godina. On i jedna Remi su bili skupa. Jako su me podsječali na mene i Jaspera. Onda jednog dana, Samu je bilo dosta.
" Ovdje jako smrdi........... i u opasnosti smo".
Tada je pogledao na mene. Shvatila sam da sam ja ta koja smeta.... Volturi me žele u gardi. Zato sam ja bila opasnost.
" Pa...... onda ja odlazim".
" U redu, tako je najbolje, oprosti".
Ostali smo u sobi samo ja i Alec........
" Alec, ovo je......... zbogom, zauvijek".
" Kako to misliš?"
" Pa...... odlazim u Belgiju i ostati ću tamo".
" Posječivati ću te".
" Može" nasmiješila sam se.
Zagrila sam Jacoba...... suze su mi krenule.
" Svi ćete mi nedostajati....... doviđenja".
Pogledala sam ih po zadnji put, barem sam ja tako mislila.......
Putem nisam ništa razmišljala, vozila sam i slušala muziku. Vraćam se u Belgiju..... kupiti ću si stan. Idem tamo jer....... ne znam.
Došla sam do jednog ureda za traženje stanova, našli su mi jedan blizu gdje su oteli Melani i Jaspera, Lijepo sam ga uredila. Prolazili su dani, našla sam si posao kao urednica interijera. Znala sam da mi ne treba posao ali bilo mi je dosadno.
Ljudi su bili vrlo prijatni. Na poslu mi je bilo prekrasno. Danas je rođendan od Jaspera. Znam da ćeme ovo boljeti ali otići ću do onoga mjesta. Želim se svega sjetiti.................... Bila je hladna zimska noć. Padao je snjeg. Bilo je vrijeme.
Kada sam tamo došla razmišljala sam o svemu........ našim uspomenama. Putovanjima, smijehu, plaču................ Tada sam ćula " Alice".....
Osvrnula sam se oko sebe ali nije bilo nikoga.
Onda ponovo: " Al".
Tako me je zvao Jasper....... odlučila sam otrčati doma. Upalila sam televiziju i trudila se ne misliti na to. A onda mi je zazvonilo zvono na vratima.
Bilo me je strah otvoriti.
" Dobra većer". bila je to susjeda.
Bilo mi je lakše ali sam bila razočarana.
" Dobra većer".
" Došla sam vas pitati želite li malo pite".
Uzela sam komadić. Ali ja sam vampir. Kako ću pojesti pitu.
" Hvala vam, mmm...... ukusna je".
Uspijela sam progutati.
Onda je otišla. Opet su mi se počele vraćati uspomene na Jaspera........
Zaklopila sam oći. Nisam mogla spavati, no za divno čudo uspijela sam.
Onda me je probudio zvuk zvona.............. vjerojatno je to opet susjeda.
Ali iznenadila sam se........... to su bili.....................................................................

Protrljala sam oci, nisam mogla vjerovati...... ovo je san. Pocela sam drhtati.
Otrcala sam im u zagrljaj. Tada sam ih uvela u kucu. To su bili Jasper i Melani.
" J- ja, kako ste živi?"
" Pa, uspijeli smo pobjeci" nasmiješeno je rekao.
Nisam mogla prestati ih grliti. Nakon 2 godine.
" Jasper, zašto ste mi se javili tek nakon 2 godine?".
" Pa......... držali su nas zarobljene.........a onda te nismo mogli pronaci. Ni tebe ni druge, gdje su oni?"
" Otišli su....... negdje".
Kimnuo je glavom.
" Idemo u Forks" rekao je Jasper.
" Ali...... imam tu posao".
Tada mi se je dogodila jedna vizija...........
Bila sam sama u mračnoj prostoriji.. Tada mi se je počela približavati neka žena. Osjetila sam jake bolove........ i tu je prestalo.
Na putu do Forksa sam spavala, Jasperu je to bilo čudno. Mi ipak ne možemo spavati. Izgleda da je u meni ostalo malo
ljudskosti.
Otišli smo u našu kuću, staru. Bilo je sve po bacano, razbijeno............ jezivo.
Ispričala sam Jasperu viziju.
" Po tome, ta bi žena mogla biti................"
Počela sam razmišljati o boli, pa odlasku s Bellom Volturima, ono kad je Edwarda obuzela jaka bol.
" Jane!!" rekli smo u isti tren.
Dakle Volturi me još uvijek žele.
Ovaj put ako treba dati ću sebe, ali mom Jasperu i mojoj Melani neće biti ništa.
Melani je još čovjek.
" Jasper, mi...... trebali bi pretvoriti Melani u vampiricu".
Lecnuo se je na taj pojam.
" Mislim da je bolje da ti......... ja možda ne bi mogao prestati". rekao je Jasper.
" U redu".
Nisam bila sigurna ni da ću ja uspjeti, ali morati ću. To je moje djete. Sad znam kako je bilo Edwardu kada je trebao Bellu pretvoriti u vampira.
" Melani, dođi".
Prišla mi je........
" Ja..... trebala bih te sada pretvoriti u vampira, i to će boljeti...... ali bolje je to nego da te ubiju... jesi li spremna?"
Samo je kimnula glavom.
Ipak trebali bi prvo posjetiti čopor. Da znaju... ako imamo njihovo odobrjenje.
Kad smo došli u la push otišli smo do Billya.
" Dobar dan".
" Dobar dan, gdje je čopor. Brzo ih trebam".
" Robu prodajete, u redu..... ali ne želim ništa kupiti".
O ćemu on to govori? Onda nam je pokazao da bježimo.
" Ali zašto?"
" Da, hvala........ doviđenja". rekao je i zatvorio nam vrata pred nosom. Ogledala sam se oko sebe. Bilo je puno auta.
Što se ovdje događa?
" Al, bježimo................. ne znam zašto ali imam loš osječaj".
Tada sam shvatila zašto, na prozor je izašao Aro. Oni su tu došli u nadi da me pronađu.
Uzela sam Melani za ruku... potrčala što dalje mogu.
Više nisam mogla, stali smo u šumi.
Ćula sam korake,

http://www.nessieandjacob.net

7Alice priča Empty Re: Alice priča čet vel 11, 2010 11:09 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

genijalno je

8Alice priča Empty Re: Alice priča čet vel 11, 2010 11:20 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

ah, ti si mi već dala komentara hrpu, al tnx

http://www.nessieandjacob.net

9Alice priča Empty Re: Alice priča sub tra 03, 2010 9:04 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

pa sada počinje igra skrivača.


" Ovdje su........" izašla je Jane.
Brzo sam Melani povukla prema sebi.
" Jane...... znaš što ti je činiti".
Putem sam saznala da Aro nikada nije vidio Melani. Kada je to rekao pogledao je prema njoj.
Jane ju je počela mučiti a onda je Aro rekao da prekine. Zašto sada? Upitala sam sama sebe, ali bila sam presretna.
" Odlazite" rekao je.......
Nije nam bilo jasno zašto nas je pustio.... ali koga briga. Požurili smo. Ušli smo u auto. Melani je zaspala.
" Jasper, misliš li da se je zaljubio u ...... Melani?"
" Mislim da je, a i ona kad je pogledala prema njemu kao da je nešto osjetila...... ali neću im to dopustiti".
Lagano smo došli do Forksa. Ušli smo u kuću, kada bih barem svi sada bili ovdje.... pomislila sam.
A onda sam ugledala Esme, Charlsa, Emmeta, Bellu, Rosail, Renesmee i Edward........ ali bio je tu i netko nepoznat meni.
Potrčala sam im u zagrljaj. Tamo je stajao dečko Nessine dobi, Emanuel.... ima je kovrćavu kosu.
" Teta Alice, ovo je moj novi dečko" rekla je Renesmee.
" Drago mi je" dodala sam.
Tada se je spustila Melani.
Pogledala je u njega i pozdravila ga.
" Bok, Emanuel".
On se je začudio.
" Ovaj... bok....?"
" Melani... zar me se ne sječaš?"
Došla sam do nje.
" Od kuda ga poznaješ?"
" Pa... nemoj biti zabrinuta".
Tada me je doista zabrinula.
" Ne brini, neću".
" Pa iz snova".
" Kako to misliš?"
" Sanjala sam ga.... on je moj princ iz snova."
"Melani... on i Nessi su skupa".
" Nema veze" rekla je i nasmješila se.
Vidjela sam da ju je ovo povrjedilo ali... tako mora biti.
Uzvratila sam joj smješak.
" Bella, Melani se sviđa Emanuel."
" O bože, ali i Nessi ga jako voli..."
" Znam, i vidi se da i on nju... morati će ga Melani preboliti".
Tada sam pogledala prema Melani, pozvala ga je van. Nikada nisam prisluškivala ali sada sam morala. Bilo je pitanje o mojoj kćeri.
Ćula sam cijeli razgovor.
" Ja.. poznajem te iz sna, znam sve oko tebe, sve o tebi, imam tu moć".
" O, sada razumijem" rekao je.
" Moram ti nešto reći...."
" Ovaj.... Melani, jel? Slušam".
" Da, Melani se zovem. Ono što ti moram reći je da... te volim."
Nasmijao se je.
" Oprosti ali ja tebe ne, mogao bih život dati za Renesmee i to će tako ostati... uostalom, nisi moj tip cure".
" Tvoj tip......o ćemu ti to, ni ne poznaješ me".
" E, pa krivo misliš.... svake noći mi ulaziš u snove. Kada želim sanjati Nessi, ti uđeš u moje snove."
" Ti... mene poznaješ i sanjaš?"
" Na žalost da, možeš mi se prestati mješati u život i snove, shvati da te mrzim".
Tada je Melani izjurila kroz suze. Bilo mi je tako žao. Kako joj pomoći, na koji naćin.
Krenula sam za njome.
" Melani, ćula sam cijeli razgovor.... tako mi je žao... "
" Mrzim me, a ja njega volim... "
Tada je ušao.........................................................


Tada je ušao Aro..... Melani je još plakala. Samo sam pogledala Ara.
" Smijem li popričati sa Melani?"
" Naravno" Melani je rekla u trenutku kad sam ja željela reći da i nije baš pravi trenutak.
Izašla sam... ponovno se nisam uspijela suzdržati od prisluškivanja.
" Što je bilo Melani?"
" J-jedan dečko" sve mu je ispričala.
" Nemoj biti tužna, nije te zavrijedio......" to je rekao tako nježno i osječajno... bio je to neki sasvim drugi Aro.
" Hvala ti što si tu."
" Ja... volim te"
U tim trenucima Jasper je vidio da prisluškujem i prišao. Ćuo je da je rekao Melani da ju voli. Nije mogao vjerovati.....
Melani i Aro su si bili sve bliži...
" Mama, ja i Aro smo zajedno".
Nisam znala što da kažem... bilo mi je drago, ali što će Jasper reći.
Prišla sam mu.
" Jasper, imam jednu vijest...... oko Melani i Ara".
" Ja.... znam, ne brini, neću raditi probleme. Ako se vole, neka."
Nisam mogla vjerovati... bilo je sve tako savršeno, pre savršeno da bi bilo istinito.
Godinu dana kasnije, na točno godinu dana njihove veze.... dogodilo se je nešto strašno.
Melani je otišla do njih, ali nije se vraćala. Ne jasno mi je to bilo..... gdje je ona? Idem do Voltura.
" Dobar dan, trebala bih Ara i Melani...."
Onda sam se okrenula i ugledala ih. Samo totalno drukčije... Aro je ovaj put bio okrutan prema Melani. Zločest...

" Sada je vrijeme za smrt" rekao je.
Nisam mogla vjerovati o ćemu on to....
" K-kako to misliš?" upitala sam.
" Pa ono sam sve glumio... Samo sam je želio ubiti, ipak nije vampir".
Tresla sam se, ne znam da li od bola ili ljutnje. Vjerojatno oboje. Ta izdajica. Glumio je da ju voli, mogu si misliti kako se sada osječa
Melani. Plakala je... jadna. Krenula sam na Ara.
" OSTAVI MELANI NA MIRU...... NEĆEŠ JU UBITI" Viknula sam i zaletjela se na njega. On me je samo gurnuo na pod.
" Alice, ljepo što želiš spasiti svoju Melani, ali ne zaslužuje živjeti".
Ugrizao ju je.
" NEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!" Viknula je Melani. Počela se je bacati po podu.
" Može li itko maknuti tu vrućinu, nemogu ovo izdržati".
Nisam se mogla dignuti sa poda, tada je došla i Jane. Krenula sam do Melani, a onda me je ona počela mučiti. Osječala sam se tako slabo
i kao da ću umrijeti svake sekunda. Ne smiješ Alice, rekla sam sama sebi. Misli na Melani. Onesvjestila sam se od bola, a onda se probudila
u kući.
" Jesi dobro" upitao me je Jasper.
" Gdje je Melani?"
" U bolnici... živa je jer...... Alec je nešto učinio?"
Ušutio je.
" Što Jasper?? Što?"
On je............................

Pretvorio ju je u vampira" dovršio je.
Moja Melani vampir. Ustala sma i otišla do bolnice.
Melani se je još tresla.
" Alec, zahvalna sam ti do beskrajnosti" rekla sam a onda shvatila da plače.
" N- nisam smio to učiniti. Oprosti.... molim te, ali nisam želio da umre... ja ju volim".

Nakon Ara mi je bilo teško vjerovati bilo kome, ali Alecu jesam. Znala sam da ju voli.
Tad sam se sjetila Jane i Ara.
" Gdje su Jane i Aro..........?"
"Pa..... mrtvi su, ja i Jasper smo ih ubili." rekao je.
Tad se je Melani probudila.
" Zlato, kako si?"
" Khm, dobro.... zahvaljujući mom dečku".
Ja sam ih pogledala i jednoga i drugog.
Što je ovo, ne bi li ona trebala biti agresivna u sobi punoj krvi. Ne razumijem.
Melani je to očito shvatila da mi nije jasno pa je odgovorila.
" Izgleda da imam moć da mogu ne piti vampirsku krv više od mjesec dana i briga me."
Kako misli mjesec dana.
" Mama ti ne znaš, pa prošlo je mjesec dana od onoga s Arom".
" Kako znaš što mislim?"
" Imam još 3 moći"
O bože, ne mogu vjerovati.
" Morati ćeš.
1.- ČITANJE MISLI
2.- PREDVIĐANJE BUDUČNOSTI
3.- OVA KONTROLA
4.- KONTROLIRANJE SNOVA"
Rekla je.
" Pa ti si svemoguća".
Tada su se ona i Alec poljubili. Izgledali su kao i ja i Jasper, sretno.
Ušli su i drugi, i moji roditelji.
" Mama, Tata.... nismo se vidjeli sto godina".
" Sada smo se totalno naučili kontrolirati"
" To je divno........"
Onda je Renesmee osjetila bolove.......... Roditi će.
Bilo je tako bezbolno za nju.
Curicu je rodila, preljepu....... Tiannu.
Jako mi je bilo drago. Bila je tako mala.
Jacob ju je gledao isto s radošću. Do sada nisam mogla reći sa sigurnošću da mu nije stalo do Nessi. Ali nije... samo kao sestre,
ništa više. Leah, Jacob i Adrian su bili jako sretni vidjelo se je.
Clara i Seth su stajali zagrljeni.... muž i žena, tko bih rekao.
Prošla je godinu dana. Renesmee i Emanuel su postali sretni roditelji. I muž i žena.
Danas je dan vjenčanja Melani i Aleca. Moja kćer staje pred oltar. Tako brzo......
Bili su predivni zajedno.
A kada su izgovorili zavjete izgledali su tako iskreno, a tako su i bili. Vidjela se je njihova i odviše velika ljubav.
Nisam ni slutila što će se dogoditi do tog trenutka.
U trenu kad su krenuli prema autu za medeni mjesec pred njima su se stvorili....................






Aro i Jane. Oni su brzo potrčali prema nama. Od kud sad oni? Nisu li mrtvi?
" Čestitam slavljenicima..." rekao je Aro".
Tada sam se sjetila. Nema se što loše dogoditi, Melani je postala vampir... jedino što je problem sam ja.
Ako me toliko žele u gardi pridružiti ću im se.
" Aro, želite me... u redu, poći ću sa vama.. ali ostavi druge na miru".
" Ne, Alice.. ne smiješ" dodao je Jasper.
Krenula sam prema Aru. Ne znam da li sam spomenula da je na vjenčanju bila i Tanya.
" Ne, Alice, nije potrebno..... Tanya, da li bih željela... pa sviđaš mi se."
Ona se je nasmiješila. " I ti meni, već duže vrijeme"
Nisam vjerovala.
" Idemo?" upittao je.
" Može" nasmiješila se je.
Krenuli su prema izlasku. Bilo mi je drago. Koliko god sam mislila da je zloban, oni su bili sjajni par.
Svi su se začudili. Melani i Alec su brzo otišli.
Renesmee i Emanuel su brzo otišli. Dan poslje javila nam se je Tanya. Rekla je da će ju Volturi postati vegetirijanci.
To je bila odlična vijest.
Kada su se Melani i Alec vratili saznali smo jednu vijest.
" Mama, ja sam trudna... rekla je Melani.
Jasper nije mogao vjerovati. Prvo je bio ljut ali onda se je smirio.
Mjeseci su prolazili. Zadnji mjesec Melani je imala velikih problema. Vrtoglavice... čak je neko vrijeme bila i u komi.
Alec je bio tužan.......
" Što ako joj nešto bude?" upitao je.
Već je bilo gotovo. Pomislili smo svi, a onda je odjednom oživjela.......
" Ja... kako je bebe?"
Nisam mogla vjerovati. Prvo pitanje je joj bilo to.
" Dobro, preživjela je........."
" Dečko je.... nazvao sam ga Tin...."
" Sjajno" rekla je.
Kako su dani prolazili oporavljala se je.
U zadnje vrijeme se Tin i Tianni sve više približavali.
Čudno je da bude nešto između njih ali kako bude.

Ostaje nam još cijela vječnost, a život je ne predvidljiv, pomislila sam.

Kako je sve dalje završilo izmislite sami.

http://www.nessieandjacob.net

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.