Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Dakota nema pratnju za matursko veče

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Dakota nema pratnju za matursko veče Empty Dakota nema pratnju za matursko veče pon tra 26, 2010 1:48 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Dakota nema pratnju za matursko veče GetImage

Dakota Fanning, jedna od najtalentovanijih mladih glumica i zvezda sage 'Sumrak', trenutno je na velikim mukama, jer se približava dan maturske večeri, a ona još uvek nema pratitelja.
Iako je uspešna, bogata i slavna, krhka plavuša se požalila da nije sigurna hoće li uopće biti na svojoj maturskoj večeri jer nema pratnju.

Fanning (16), učenica privatne škole Campbell Hall u Kaliforniji, kaže da je u poslednje vreme muči to što još uvek nema pratitelja za tu svečanost.

'Svi moji kolege su u tome. Ali ja još uvek ne znam hoću li doći na maturski party, jer nemam sa kim. Razmišljam o opciji da odem sa grupom prijatelja. To mi se sad čini nekako najbolje', rekla je Dakota.

Mlada glumica koja u filmu The Runaways igra sa Kristen Stewart kaže da se sjajno slaže sa njom.

'Kristen je postala jedna od mojih najboljih prijateljica. Često odemo zajedno na večeru ili u šoping. Jako smo se zbližile', otkrila je Dakota koja u sagi 'Sumrak' glumi Jane.

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

A jadna

http://www.nessieandjacob.net

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

A micek.
Ima sve a nema pratnju-.-

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.