Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Dakota se boji za svoju budućnost

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Dakota se boji za svoju budućnost Empty Dakota se boji za svoju budućnost uto kol 31, 2010 5:30 am

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Dakota se boji za svoju budućnost GetImage

Iako je svi hvale i nazivaju je jednom od najboljih mladih glumica, Dakota Fanning kaže da se ipak boji za svoju karijeru.
Premda je još kao devojčica zadivila svojim talentom, Dakota (16) je izjavila da se boji da taj uspjeh neće potrajati.

'Znam da je gluma posao kojim se želim baviti celi život, ali ipak me strah da sve odjednom ne nestane. Ponekad mislim da uspeh koji sam godinama gradila može začas nestati. U ovom poslu nikad ne možete biti potpuno sigurni', rekla je Dakota koja se proslavila ulogom u dirljivom filmu 'Ja sam Sam' sa Seanom Pennom.

Dakota, koja je imala priliku raditi sa mnogim poznatim glumcima, kaže da bi u budućnosti volela sarađivati sa Jodie Foster.

'Zaista joj se divim. Sjajna je glumica i igrala je u bezbroj odličnih filmova', rekla je Dakota te dodala da je zahvalna što je imala sreću naći se na pravim mestima u pravo vreme.

U filmu The Runaways ponovno je glumila u društvu kolegice iz sage 'Sumrak' Kristen Stewart, sa kojom se morala poljubiti pred kamerama.

'Nije mi bilo teško odglumiti taj poljubac, jer se u njenom društvu osećam vrlo ugodno', rekla je Dakota.

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.