Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Robert Pattinson: Još uvek sam normalan

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Robert Pattinson: Još uvek sam normalan Empty Robert Pattinson: Još uvek sam normalan sri tra 21, 2010 9:56 am

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Robert Pattinson: Još uvek sam normalan GetImage

Iako ga najekstremnije obožavateljke mole da ih ugrize za vrat, Robert Pattinson (23) kaže da mu slava nije udarila u glavu.
'Nemam nikakve zvezdane prohteve. Još uvek sam normalan i sa obe noge na zemlji. Jedino što uvek angažujem vozača umesto da sam vozim. Zaista sam užasan vozač', izjavio je megapopularni Rob.

Zgodni Britanac rekao je da mu još uvek nije jasno zbog čega se toliko sviđa curama.

'Gde god odem fanovi vrište i pokušavaju me dotaknuti. To je totalno ludo, jer ja sam sasvim običan momak. Osim toga, nisam seksi kao Brad Pitt', kazao je Pattinson.

Glumac je opet naglasio da je glasina o zarukama sa Kristen bila glupa izmišljotina.

'Moje jedino oružje protiv svega je ignorisanje i fokusiranje na karijeru. Kristen je moja prijateljica i filmska koleginica te je vrlo bitno da se dobro slažemo. Odlična je glumica i postavila je lestvicu jako visoko. Zato se trudim biti što bolji', rekao je Pattinson.

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

uff kako on mene živcira, xd, pravi se pre skroman

http://www.nessieandjacob.net

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

nediraj mi da Lea on je moj ustvari LOanin :

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.