Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Robert Pattinson se ošišao!

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Robert Pattinson se ošišao! Empty Robert Pattinson se ošišao! čet svi 20, 2010 12:23 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Robert Pattinson se ošišao! GetImage

Robert Pattinson gostovao je u talk showu glumice Ellen DeGeneres i otkrio svoj novi izgled. Na žalost mnogih obožavateljki – ošišao se.
Više nema razbarušenu frizuru koja je postala njegov zaštitni znak, već mu je kosa mnogo kraća. Kada ga je Ellen pitala zašto se ošišao, odgovorio je da je imao uši.

No samo se šalio. Pravi razlog skraćivanja kose je novi film koji počinje snimati upravo danas. Radi se o ekranizaciji knjige 'Water for Elephants' u kojem će sa njim glumiti Reese Witherspoon.

Na pitanje zašto voli glumu, Rob je odgovorio: 'Zato što nemate mnogo vremena razmišljati pre nego što nešto izgovarate. Oduvek sam imao problema sa tim da ne razmislim pre nego otvorim usta. Mislim da imam problema sa razmišljanjem kada se radi o stvarnom životu.'

Pogledajte Robovo pojašnjenje o kratkoj kosi:

2Robert Pattinson se ošišao! Empty Re: Robert Pattinson se ošišao! čet svi 20, 2010 12:25 pm

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Bas mu lepo stoji,vise mi se ovako svidja!! Very Happy

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

3Robert Pattinson se ošišao! Empty Re: Robert Pattinson se ošišao! uto kol 24, 2010 11:49 am

Edward's honey

Edward's honey
You meet Taylor
You meet Taylor

Predivan je on Smile

4Robert Pattinson se ošišao! Empty Re: Robert Pattinson se ošišao! ned kol 29, 2010 1:33 am

Twilight_girl_93

Twilight_girl_93
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

super mu je i ovako Smile hihih

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.