Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Robert Pattinson - Nitko mi nikad nije slomio srce (intervju, Eclipse)

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

ROBERT PATTINSON
Nitko mi nikad nije slomio srce

teen: Opiši nam svoj život.
Robert: Prošle godine imao sam samo 3 slobodna dana, a i ova će mi godina proteći na snimanjima. Volim ljude s kojima radim, ali mi nedostaje moja obitelj i prijatelji.

teen: U drugom nastavku tvoj lik nije bio puno prisutan. Jesi li se osjećao izostavljenim?
Robert: Najteže mi je bilo snimati Mladi Mjesecv. Nisam glumio stvarnu osobu, već svake scene dogovarao sam s Kristen kako će je odigrati. A što se osamljenosti tiče, Edward je uvijeknekako po strani kroz cijelu sagu- to zahtjeva njegov lik.

teen: Je li ti netko slomio srce kao što je Edward slomio Belli?
Robert: Ne, ne bih rekao.

teen: Kako ti je bilo snimati scenu u kojoj Edward slama srce Belli?
Robert: Stalno sam razmišljao o tome što ta veza znači obožavateljima- veza Edwarda i Belle za njih je savršena veza kakvoj svi težimo. Zato mi je bio izazov snimati scenu u kojoj prekidam idealnu ideju. I scena na kraju filma u kojoj izlazim na sunčevu svjetlost je zahtjevna. Osjećao sam kako su pogledi fanova uprti u mene.

teen: Nama se ta scena sviđa!
Robert: Na snimanju je uvijek gomila obožavatelja - snimajući tu scenu osjetio sam svu silu osjećaja koju oni gaje prema Edwardu. U jednom trenutku obuzeo me strah, osjećo sam odgovornost prema svim a koji su zaljubljeni u tu priču.

teen: Koliko si sličan Edwardu?
Robert: Oboje smo tvrdoglavi. On je pravedan. Ja sam opsjednut nekim stvarima i jako posesivan.

teen: Čime si opsjednut?
Robert: U poslu točno znam što želim i kako želim da me drugi dožive. Ponekad u tome pretjeram. Ne slušam ničije savjete, što nije uvijek dobro.

teen: U Pomrčini snimaš mnogo scena s Taylorom.
Robert: To je bilo čudno. U Mladom Mjesecu nismo uopće snimali zajedno - samo na početku i na kraju filma. Taylorov lik je nosio čitavu priču u tom nastavku. Ali u pomrčini smo stalno zajedno s Bellom. Zato je ovaj nastavak dinamičniji od prethodnog.

teen: Jedva čekamo da ga vidimo! Znaš li kada će se snimati 4. dio?
Robert: Mislim da ćemo početi sa snimanjem ove jeseni.

teen: Ljubav je okosnica Twilighta. Kako uspijevaš odvojiti osjećaje iz filma od onih u privatnom životu?
Robert: Uvijek se podsjetim na to da me za ovo plaćaju! To je glavna razlika.

teen: Što ti se mota po glavi dok snimaš romantične scene?
Robert: Čudno je to. Stalno mi govore da moram unijeti više akcije i da će me zbog toga dečki gledati. To je smiješno, kao da dečki ne mogu razumjeti osjećaje. I ja sam gledao Titanik i nisam mislio da je to ženski film. Kad snimam ovu sagu, ne mislim da glumim u ženskoj seriji.

teen: Sviraš gitaru. Jesi li kome pjevao serenade?
Robert: A ne, nisam. To nije romantično. Trebaš imati hrabrosti da to napraviš. Ne mogu se sjetiti ni jedne romantične geste koju sam napravio. To je užasno...

teen: Jesi li nekome poklonio cvijet?
Robert: Stavio sam cvijet u nečiji ormarić kad sam imao 15 godina. Cura se zvala Maria. Mislila je da joj je cvijet poklonio netko drugi jer je i on tvrdio isto, što mi je dobro došlo da se izvučem.

izvor: Teen

http://www.nessieandjacob.net

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

citrala am ovo

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Čitala sam to.Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.