Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Američki klinci odlučili – vukodlak Jacob bolji od Roberta Pattinsona

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Edward i Bella iz "Sumrak sage" više nisu omiljeni par - odlučili su tako američki klinci na dodjeli nagrada Kids' Choice. U kategoriji najljepšeg filmskog para pobjedu su odnijeli Jacob i Bella - odnosno Taylor Lautner i Kirsten Stewart
Edward i Bella iz "Sumrak sage" više nisu omiljeni ljubavni par - odlučili su tako američki klinci na sinoćnjoj dodjeli nagrada Kids' Choice. U kategoriji najljepšeg filmskog para pobjedu su odnijeli Jacob i Bella - odnosno Taylor Lautner i Kirsten Stewart i tako pobijedili Roberta Pattinsona koji je također nominiran u paru s partnericom iz "Sumraka", Sama Worthingtona i Zoe Saldanu iz “Avatara” te bračni par Obama.

Uz to što je uspio baciti s trona najromantičniji filmski par posljednji godina, 19-godišnji Lautner proglašen je i najboljim muškim glumcem.

- Još popodne nisam bio siguran hoću li uopće doći na dodjelu, premišljao sam se, a sad sam presretan. Veselim se trećem nastavku filma “Pomrčina” koji do ljeta stiže u kina. Nadam se da se i obožavateljima svidjeti. Meni je osobno to najdraža knjiga u cijeloj seriji pa me raduje i film - rekao je glumac koji je ove godine bio pozvan i na dodjelu Oscara.

U ostalim kategorijama nagrade su osvojili Selena Gomez za najbolju glumicu, Black Eyed Peace za najbolju glazbenu skupinu te mlada Taylor Swift, bivša djevojka Taylora Lautnera - koja je proglašena najboljom pjevačicom i vlasnicom hita godina - "You Belong With me"

http://www.nessieandjacob.net

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

aa sretan sam zbog njih.
ali opet po meni Bella i Edward su puno bolji.-.-Smile

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Pa meni isto

http://www.nessieandjacob.net

Edward's girl

Edward's girl
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Midnight Dream je napisao/la:aa sretan sam zbog njih.
ali opet po meni Bella i Edward su puno bolji.-.-Smile

I meni -.-

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

pa naravno

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.