Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Moj Profil......by fiore ♥

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Moj Profil......by fiore ♥ Empty Moj Profil......by fiore ♥ ned svi 02, 2010 11:19 am

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

Zovem se Nina,imam 12 godina (rodjena sam 12.04.1998) i zivim u Beogradu(Srbija).......idem u osnovnu skolu,omiljenio predmeti su mi: istorija,muzicko,engleski,itd.Loshe mi ide matematika.....

U slobodno vreme sam na kompu,vozim rolere,setam se po gradu,kuliram,ljuljam se na ljuljasci....sve samo da ne ucim xD
Vrlo dobro mi idu jezici.....volim zivotinje,imam macora Tiku
(3 godine).....volim sve da jedem,nisam probirljiva.......omiljeno godisnje doba mi je prolece........

ne volim spanske serije.........zato sto su pateticne........omiljena serija mi je Vesele sedamdesete....omiljeni likovi:Laurie,Jackie i Donna............luda sam za tWilight sagu...omiljena knjiga Twilight i Midnight sun......pre sam mrzelaJacoba a obozavala Eda,a sada je obrnuto xD
pored Jake-a,volim i Nessie,Bellu i Victoriu..........alice me jaako nervira.......od muzike obozavam punk,jer sam pankerka..a vala volim i pop!ne volim Justina Biebera,volim:Paramore,Green Day,Clash,Muse,Queen,itd.
stalno se zaljubljujem,a jos cesce odljubljujem...nije me sramota da pricam o svojim osecanjima.......zaludjenik sam naucne fantastike..........

pa,to bi bilo to!komentari?

2Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ pon svi 03, 2010 1:12 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Care Mrziš justina biebera i voliš Muse.
Eto i ja dozivi da nadekm nekoga kao ja da je Smile
Supper ,ja u zadnje vreme ne gledam ni jednu seriju osim Charmed i Dolina Sunca.
Obrnuto heh ,a ja prije volila njih a sada mi idu na zivce.
Lep.lepo bogme

3Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ pon svi 03, 2010 2:00 am

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

hvala,i ja sam se nadala da ce se pojaviti neko tako inteligentno bice koje Ne voli justina biebera i voli Muse.i ja sam pre gledala Dolinu Sunca.hvala!

4Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ uto svi 04, 2010 12:27 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

ma nema na čemu,napokon se slaze neko sa mnom.
Nego znaš li ko su Evanescence,Within Temptation,Paramore,Coldplay,Mika ????? Voliš li ih???

5Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ uto svi 04, 2010 12:41 pm

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

ove obozavam:
Paramore,Coldplay,Mika

6Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ uto svi 04, 2010 12:48 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

xD ja obozavam Miku i Paramore,Coldplay ne xD

7Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ uto svi 04, 2010 2:07 pm

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

ja coldplay i ne slusam bas nesto.......
evo ovako:
ne volim:
1.justina biebera
2.RBD
3.jonas brothers

8Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 2:25 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

heheh i ja ih ne volim Very Happy
Baš supač .
A koga voliš naj naj

9Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 5:35 am

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

JAVOLIM JUSTINA

10Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 6:17 am

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

volim od muzike:paramore,muse,green day,beyonce,nke od rihanne pesme,clash,air,abba(neke pesme)itd......

11Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:34 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

volim sve osim abba i clash,ostale obozvam

12Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:41 pm

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

volis Air?

13Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:42 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

aham ,zaš?

14Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:43 pm

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

i ja ih stw obozavam!!!!!!!

15Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:46 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

hehe znam napisala si Smile

16Moj Profil......by fiore ♥ Empty Re: Moj Profil......by fiore ♥ sri svi 05, 2010 12:50 pm

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

heheh evo sada cu da napravim listu top 10 omiljenih filmova!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.