Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Robert Pattinson u ljubavnom trouglu: Vara Kristen Stewart s Leighton Meester?

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Robert Pattinson u ljubavnom trouglu: Vara Kristen Stewart s Leighton Meester? Robert-Pattinson4-281x300

Ljubavni život mladog američkog glumca Roberta Pattinsona je i dalje jedna od glavnih tema tamošnjih medija.

Nakon što se nedavno pisao o tome kako je glumac konačno priznao da je u vezi sa svojom filmskom partnerkom iz “Sumraka” Kristen Stewart, sada se jedan američki časopis raspisao o tome kako se Robert potajno viđa s drugom koleginicom. Reč je o lepoj glumici Leighton Meester, zvezdi serije “Gossip Girl”.
Robert i Leighton su nedavno proveli noć u njenom stanu u New Yorku iz kojega je glumac otišao sledećeg jutra oko 11 sati.

Robert Pattinson u ljubavnom trouglu: Vara Kristen Stewart s Leighton Meester? F_vqa6bhhhpgcm_d5a4fdd

“Išunjao se iz zgrade i ušao u automobil koji ga je čekao. Navodno je proveo noć s Leighton i nije želeo da se za to sazna”, rekao je očevidac.
Prijatelj mlade glumice potvrđuju navodnu aferu i kažu kako je ona ponovo zaljubljena.
“Robert joj se jako sviđa. Šalju jedno drugom ljubavne poruke i skoro svaki dan razgovaraju”, otkrili su prijatelji glumice koja je pre godinu dana prekinula s dečkom Sebastianom Stanom.

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

mislim da je ovo trač, ne vjerujem baš da je takav

http://www.nessieandjacob.net

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

I ja mislim da je to još jedna u nizu novinarskih laži...

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

trac ne vjerujem

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.