Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

RPatz jedva čeka objaviti prvi album

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1RPatz jedva čeka objaviti prvi album Empty RPatz jedva čeka objaviti prvi album pon tra 05, 2010 4:47 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Robert Pattinson, čini se, uz glumu ima još jedan posao u kojem silno želi uspeti.
Radi se o pevanju.
Tako zgodni glumac kaže da jedva čeka svoj prvi album u pohodu na muzičke lestvice.
'Ne znam kako neki ljudi mogu glumiti i pevati u isto vreme. Ja moram pronaći malo slobodnog vremena od glume kako bih se posvetio muzici', rekao je Robert.

Robert je još u detinjstvu učio svirati gitaru i klavir, a na albumu iz 'Sumraka' iz 2008. godine je i otpevao pesmu 'Never Think', za koju su se svi složili da je bila jako dobra.

'Svi moji prijatelji snimaju albume i ja sam jako iživciran time. Zato se nadam da će se i moj pojaviti uskoro', priznao je Robert.

Album bi trebao izaći krajem ove ili samim početkom sledeće godine. Još se ne zna tko će ga izdati, ali se zna da je Robert veliki fan Vana Morrisona, pa se nagađa da će ta čast pripasti istoj izdavačkoj kući, Polydor.

http://www.nessieandjacob.net

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

super

AnGiE

AnGiE
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Zanimljiwo! Smile

4RPatz jedva čeka objaviti prvi album Empty Re: RPatz jedva čeka objaviti prvi album čet tra 22, 2010 7:36 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

i aj jedva cekamk

5RPatz jedva čeka objaviti prvi album Empty Re: RPatz jedva čeka objaviti prvi album čet tra 22, 2010 7:38 am

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

aaaaa
jedva čekam.Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.