Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sumrak...............................

+6
Jacob and Nessi:4 ever
Rosalie Halle
Koko_Lina
So.RiRi.Girl.♡
SatelliteHeart
Newborn Cullen ♥
10 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sumrak............................... Empty Sumrak............................... čet sij 21, 2010 7:54 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Što mislite o filmu i da li po vama je bolja knjiga?

http://www.nessieandjacob.net

2Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... čet vel 04, 2010 2:55 pm

SatelliteHeart

SatelliteHeart
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

film mi je apsolutno prekrasan, ali ipak mi je knjiga bolja zbog više detalja.i prekrasnih testova koje nisu mogli sve strpati u film.

3Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... sub vel 27, 2010 11:42 am

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

Predivan,totalno sam se zaljubila u njega....

4Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... čet oľu 04, 2010 2:29 pm

Koko_Lina

Koko_Lina
You meet Taylor
You meet Taylor

Obožavam gaaaaa

5Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pet oľu 05, 2010 1:46 am

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

I jaaaa

6Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pet oľu 05, 2010 3:41 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

uh ja sam se zaljubila u cullenove Smile
Film ej vrh

7Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pet oľu 05, 2010 10:27 am

Jacob and Nessi:4 ever

Jacob and Nessi:4 ever
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Obožavam ga

8Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pet oľu 05, 2010 11:55 am

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Nemam reci,,,,Dovoljno je reci da sam prvi put videla svoju pravu ljubav,inace,Edwarda!!!To je sasvim dovoljno! Very Happy

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

AnGiE

AnGiE
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Film je extra!

10Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pon tra 19, 2010 1:21 pm

llili

llili
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Gledala sam ga samo malo..i nije los...volela bih da odgledam ceooo..!!

11Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pon tra 19, 2010 1:23 pm

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

Haha...moraš

12Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pon tra 19, 2010 1:26 pm

llili

llili
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

xex..moram.. Very Happy samo da saznam kad ima.. Very Happy

13Sumrak............................... Empty Re: Sumrak............................... pon tra 19, 2010 11:20 pm

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Knjiga je bolja.
Film je isto ok.
Ali u knjizi je sve bolje opisano.Ima više radnji.I Bella na bolje način (bar meni) doznaje da je Edward vampir.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.