Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Korrica

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Korrica Empty Korrica ned tra 04, 2010 4:09 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

"Ova je strana,kao i vecina na sajtu iskljucivo za zabavu.

Ja sam veoma vizuelna osoba,i u onim danima kada sam prijateljima i clanovima porodice delila kopije Sumraka ne bi li mi rekli svoje misljenje o knjizi,nisam zelela da im ih dam bez korica.Jako sam se zabavila igrajuci se sa razlicitim koricama i odlucila sam da neke od njih postavim ovde.

Za pocetak evo je stara korica kada je naslov bio Forks i kada sam eksperimentisala sa nazivima.[/i]

Korrica Craptasticcover1


Kasnije sam smislila sledece dve jer je cela stvar oko "ociju iznad sume" vec isprobana.Koristila sam ih samo jednom ili dva puta jer sam vise volela one sa ocima.

Korrica Craptasticcover2 Korrica Craptasticcover3


Ovo je korica za knjigu Mlad mesec,drugi deo sage:

Korrica Craptasticcover4


Ovo su neke novije koje sam uradila po uzoru na korice sa jabukom:

Korrica Craptasticcover5 Korrica Craptasticcover5b


Evo necega iz sefa: Napisala sam nastavak na Sumrak koji je imao 700 strana,ali nije funkcionisalo iz mnogih razloga.Zvala se Vecna zora i ovo su bila korice za nju:

Korrica Craptasticcover6


Ovo su korice mog sci-fi romana Domacin pre nego sto je objavljen:

Korrica Craptasticcover7

Ovo su orginalne korice koje sam koristila za Pomracenje kada sam ga delila prijateljima i porodici. Nisam je postavila ranije zbog straha da ideja vidjenja Edwarda "pomracenog"(metaforicki) nece dobro proci. (Nakon citanja prvih komentara na Amazonu,uverila sam se da nisam bila paranoicna u svojoj pretpostavci.) Naravno,nakon citanja knjige,shvatate da su ove korice zapravo izvrtanje stvarnosti.

Korrica Craptasticcover8


Ovo je kasnija verzija na istu temu sa mojim zeljenim glumcem u ulozi Jacoba:"


Korrica Craptasticcover9



Ovo je prevela Edward's honey sa www.newmoonbalkan.com

http://www.nessieandjacob.net

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.