Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stvari koje niste znali o Robu

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Stvari koje niste znali o Robu Empty Stvari koje niste znali o Robu pon oľu 29, 2010 12:43 pm

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

-Rob je sa 14 god. bio u rap-triju.Bend se brzo raspao jer je bilo čudno da rap-grupu čine dečki iz privatne škole.
-Prvi poljubac je doživio sa 12. godina.
-Na premijeri Sumraka u L.A Roba su čuvali 25 tjelohranitelj.
-Najružniji modni detalj su mu Uggsice.
-Čak godinu dana Rob je živio sa prijateljem u stanu u kojem su bili jedan TV,stol i ormari.
-Neko vrijeme je bio čaln bedna The Bad Girls a umjetničko ime mu je bilo Bobby Dupea.
-Priznaje da uguglava sebe jer ga zanima ko šta misli o njemu Rob ima čak i crnu knjižicu u koju zapisuje sve one koji su mu dali ružne kritike.
-Robssessed je ime novog dokumentarca o Robovom životu može se nabaviti na DVD.
-Jednom je curi uletio sa rečenicom "Hočeš li se udati za mene ne da mi se gubiti vrijeme na hodanje."
-Priznaje da su najgore mane zaboravljivost i brbljivost.
-Odječu koju je nosio u filmu "Hvala ti za ljubav" pokolnio je dobrotvornoj oranizaciji.
-Prikupio je 60.000$ na dobrotvornoj aukciji,tokliko su dvije teenagerice platile za njegov poljubac

2Stvari koje niste znali o Robu Empty Re: Stvari koje niste znali o Robu pon oľu 29, 2010 12:45 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Cool, hvala ti

http://www.nessieandjacob.net

3Stvari koje niste znali o Robu Empty Re: Stvari koje niste znali o Robu pon oľu 29, 2010 12:47 pm

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Ništa.. Very Happy

4Stvari koje niste znali o Robu Empty Re: Stvari koje niste znali o Robu čet tra 22, 2010 7:31 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

znala sam sve jer sam citala engdje

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.