Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Taylor Lautner preopterecen vjezbanjem i perhranom

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Čini se da je zaokupljenost prehranom uzrokovala prekid dviju mladih zvijezda, Taylor Swift i Taylora Lautnera
Mladi par je službeno prekinuo u utorak, a sudeći po izvorima, svađe su najčešće izbijale zbog nesuglasica oko hrane i vježbanja. Lautner vježba dva sata dnevno pet puta u tjednu te drži stroge dijete. Swift, s druge strane, mrzi teretane i radije bi provodila vrijeme ispred televizora uz pizzu ili neku drugu brzu hranu.

Za razliku od Lautnera, Swift je protiv dijeta i bilo kakvih ograničavanja što se tiče prehrane. Obožava domaću i masnu hranu koju Taylor ne bi ni pogledao. Jedina hrana oko koje su se slagali je bio suši.

Vjerujemo da sve zanima hoće li se Lautner držati ovakvog programa i nakon završetka snimanja sage 'Sumrak' ili će se ipak malo opustiti?

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

haha, ovo mi je baš dobro da pročitam kada želim se malo nasmijati, preopterečen, ne znam baš.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

http://www.nessieandjacob.net

Jacob and Nessi:4 ever

Jacob and Nessi:4 ever
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Isti ja.Ja sam smršavila 10 kila u tijedan dana jer nisam stavila ništa u zube!!I stalno trčim,plešem i stalno nešto radim!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.