Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Znacenje vašega nicka,potpisai avatara

+3
Koko_Lina
Bella Swan Cullen
Rosalie Halle
7 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Empty Znacenje vašega nicka,potpisai avatara pet oľu 12, 2010 10:58 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Pa šta znaci avatar,potpis i nick vaš?????

2Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Empty Re: Znacenje vašega nicka,potpisai avatara pet oľu 12, 2010 11:00 am

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Nick>Opste poznato,obb Bellu,a Edwarda mng vise!
Potpis>Jedan od mojih omiljenih citata i situacija iz Twi sage
Avatar>Ova slika mi je predivna,predstavlja mene,samu,a 'lepu'.

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

3Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Empty Re: Znacenje vašega nicka,potpisai avatara pet oľu 12, 2010 11:04 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Nick>Nešto kao ranjeno srce ili krvavo srce jedno te isto ali oznacava moje nezadovoljstvo zivotom
Potpis>Većinom plačem jer sam sentimentalna te ova slika to pokazuje i predivna je

Avatar>Prelijepa djevojka,koja izgleda kao da na ovoj slici moli za nešto e tako ja molim za svoju zelju Very Happy

4Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Empty Re: Znacenje vašega nicka,potpisai avatara pet oľu 12, 2010 12:10 pm

Koko_Lina

Koko_Lina
You meet Taylor
You meet Taylor

Moj nick-tako su mi nadimci
Moj avatar-lud je,kao i ja
Moj potpis-za ovaj citat živim

5Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Empty Re: Znacenje vašega nicka,potpisai avatara pet oľu 12, 2010 12:49 pm

[Angel in Disguise]

[Angel in Disguise]
Dizajner
Dizajner

Nick | Well, Angel in Disguise, znaci preruseni andjeo, to mi je naj pjesma, a i ta pjesma ima veeeliko znacenje za mene

Avatar | Alex Evans, moja ljubav, tacnije moja opsesija, njegove oci obaraju,predivne oci, predivan on, predivan njegov glas

Potpis | Vec rekla, Alex Evans, My Obsession, a ovi stihovi...Well, to je upuceno jednoj osobi x]

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Nick--->Reneesme-Nessi--->Ona me fascinira, njen opis u knjizi, i to što ona uopče postoji..

Avatar-->Jedva čekam kako će Nessi izgledati na filmu

Potpis--->sviđa mi se ta rečenica..

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

nick- ice queen- pa kao ledena kraljica, to je iz filma ice princess pa malo izmjenjeno

avatar- ja sam napravila, a tu su rečenice when i cry, you always make my laugh- e pa to vrijedi za jednu osobu

potpis- Seth- super mi je lik pa eto

http://www.nessieandjacob.net

♥Fiore in Antartide♥

♥Fiore in Antartide♥
Moderator
Moderator

♥️Fiore in Antartide♥️ ~ (cvet na Antartiku-jezik:italijanski)
pa ne znam odjednom i doslo to,ali prelepo je....
Avatar ~ Jacob i Bella-njih obozavam
potpis-bella i edward u twilight u jacobov citat

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

avatar:ova devojka je jako lepa,lici i na mene i bellu,a i tako ja "izgledam" u alminoj fanfikciji.
potpis:ove 6 devojka,prelepe,mocne...svaka ima svoju karakteristiku,a uglavnom su te i moje karakteristike.
nick:zna se,ja sam Bella Swan Cullen,nema sta vise tu da se kaze. Znacenje vašega nicka,potpisai avatara Icon_biggrin

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.