Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Angry vampire

+2
Newborn Cullen ♥
Rosalie Halle
6 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

26Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire čet oľu 11, 2010 1:21 pm

Koko_Lina

Koko_Lina
You meet Taylor
You meet Taylor

Predobro

27Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire pet oľu 12, 2010 1:08 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Takode hvala i tebi Koko Very Happy

28Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire pet oľu 12, 2010 6:26 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

super

http://www.nessieandjacob.net

29Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned oľu 14, 2010 1:31 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

evo nastavak i nadam se da ce vam se svidjeti


Trebalo mi je malo vremena da prihvatim činjenicu BELLA NAJJACI VAMPIR u glavi.
Kada sam se malo pribrao zahvalio sam Jane bez imalo iskrenosti i praktički istjerao je iz kuće.
Alice je gledala budućnost dok se po Jasperovom izrazu lica moglo zaključiti da je još zbunjen.
Karlajl je listao stare pohabane knjige iz biblioteke trazeci neke podatke o najjačim vampirima.
Pozvao me je u pola noći kako bi mi pokazao članak koji je našao u knjizi "Sve o vampirskim moćima".
Jedan pasus mi je upao u oči:

OD GODINE KADA SU POSTALI VAMPIRI NAJJAČI OD SVOJE VRSTE JE BIO ARO VOLTURI KOJI JE
SMATRAO SEBE I SVOJU BRAĆU VRŠIOCIMA ZAKONA.
LEGENDE ILI NAGAĐANJA GOVORE DA ĆE SE RODITI JACI VAMPIR KOJI CE SVRGNUTI ARA I NJEGOVU BRAĆU SA VLASTI.

-Da Bella svrgne Ara sa vlasti??? Ne liči mi to na nju-procijedio je Karlajl na ivici smijeha.
Stvarno i u mojoj glavi bila je smiješna zamisao da Bella sjedi na Arovom prestolju i šefuje podanicima.
Nisam imao vremena razmišljati o činjenicama jer je tada u kuću ušao ostatak porodice.
Emmet se smijao pokazujući prstom prema Belli i govorio-Vaše visočansvo šta želite.
-Emmete nije smiješno-uzvratila mu je Bella kiselo.
Došla je do mene i ja sam je zagrlio oko struka.
-Ranije ste se vratili-rekao sam joj nimalo žaleći zbog ranijeg dolaska.
-Pa Jane se dosta namučila i potražila nas u šumi kako bi nam rekla apsurdnu činjenicu koju prepostavljam i ti znaš-
prekoravala nas je kao da smo mi krivi zbog toga što je Jane skakutala okolo i razglasavala Bellinu pričicu.
Niko više ništa nije rekao .
Bella je odvela Nessie da spava,Emmet se zavalio na kauč i gledao fudbal,Alice je po običaju skakutala po kući i popravljala
već savršene ukrase.
Rosalie se odlučila kladiti sa Jasperom na temu Bella i bejzbol
-Mislim da nije Bella toliki baksuz pa da nezna ni kao vampir igrati bejzbol-više se derao nego govorio Rosalie.
-E ja mislim da jeste baksuz i da nezna igrati bejzbol-također se derala Rosalie-jednom baksuz,uvijek baksuz.
Bella joj je uzvratila režanjem sa sprata.
Kada mi je dosadilo sve zavirio sam u Rosaline misli koje su uvijek bile pune informacija i predivnih komentara o samoj sebi.
Današnje vjesti su se odnosile na "trebam li promijeniti boju kose " i "koju haljinu da obučem".
Nasmijao sam se sam za sebe.
Kako se brzo zaboravio Janin posjet.
Kao da i nije došla.
Jedino je Karlajl trošio vrijeme pregledavajući knjige "moć vampira","najstariji vampiri svijeta" i "čudne prepostavke vampira"
Kako se Jacob nije udostojio doći Bella je povela Nessie u La-puš.
Kao i uvijek deprimiralo me je moje neznanje Bellinih misli.
Poljubila me je i izašla sa Nessie iz kuće.
Izgleda da su Rosalie i Alice odlučile ovo jutro da muče jadnoga Jaspera.
Ja sam se mirno uspeo u Alicinu i Jasperovu sobu kako bi uzeo neke notne zapise koje su došle u Alicinom časopisu "Modni trendovi"
Nisam ni ušao kada sam čuo Rosalino kikotanje.
Mislio sam da se vratim ali me znatiželja obuzela i ušao sam.
Jadan Jasper kao što sam rekao je sjedio na stolici na sredini sobe dok su Alice i Rosalie isprobavale novu nijansu šminke Avon
na Jasperovom licu.
Izgledao je kao model kojeg su srele na pola ulice i uveli na probu.Njegova obično plava i kovrzdzava kosa bila je crna i natapirana.
Jasper bi se zacrvenio da je mogao.
-Ovo nisi vidio -uputio mi je ljuti pogled i počeo skidati kile i kile šminke.
Alice je samo odvratila pogleda od Jaspera i pogledala prema meni.
Osmjehnula se prema meni -Rosalie imamo novoga modela.
Jasper se podmuklo smješkao misleći kako neće biti on jedini koji će pretrpiti sramotu i poniženje.
Izgleda da me nije poznavao ja sam napravio izmučenu facu i skočio kroz prozor koji je bio pored mene.
Curama je bilo stalo do ovoga jer sam uskoro čuo kako trče i dovikuju kako se neću izvući ni pobjeći im

30Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned oľu 14, 2010 1:44 am

|Luc.^^|

|Luc.^^|
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

Lajkkk!!! Very Happy

31Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned oľu 14, 2010 1:47 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Tnx Luc

32Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire čet tra 01, 2010 12:15 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Trčao sam koliko sam bio brz,ali izgleda da su one dvije prave zvijerke ,sam sam se cudio što nisam prije to uočio.
Zašto su muške uzimale za modela tu im je Esme i Bella.
Nisu odustajale bile su mi za petama samo sam skrenuo iza jednoga ogromnoga dreveta i popeo se na njega.
Uzeo sam mobilni telefon i okrenuo Emmetov broj telefona zahvaljujući se svim svetcima što sam ponjeo mobitel i što mi je Emmet slučajno duzan uslugu.
-Halo Edward gdje si???-javio se Emmet
-Slušaj Emmete sjećaš se kako sam te pokrivao za matematiku-ucjenjivao sam ga
-HH,da šta treba-upitao je nevoljko
-Molim te Emmete oslobodi me od one napasti koje se zovu Rosalie i Alice-molio sam ga i preklinjao
-Ej pa što sada kada moram izraditi fotke Jaspera,super su ispale u magazin poslati za najgore našminkanoga -podrugljivo se nasmijao sa druge strane telefona.
-Pusti glupe fotke one ludače žele mi uraditi što i Jasperu a ja bjezim-razderao sam se ali pokajao sam se Rosalie me je čula .
-Uh jadan ti braco-neiskreno mi je rekao Emmet dobro zabavljajuci se
-Cuj samo zovi ih i reci da idete u šoping ili da je došao neko,uredu-poceo sam trcati videci Alicin misli
-Dobro,ali ništa ne obecavam-završio je Emmet i poklopio mi
Čime sam ja zasluzio ovakve sestre pitao sam se.
Alice je razmišljala da odustane ipak sam joj bio brat,ali Rosalie nije odustajala.
Pomislio sam kakko ovo glupo izgleda zašto ne bi prihvatio i one me unakaze i poslije sve se vrati u normalu.
Onda sam se sjetio Emmetovih šala i odustao sam od prvobitnoga plana.
Bella ne bi voljela našminkanoga i osramocenoga muza dok Nessie ne bi voljela takvoga oca.
Nastavio sam sa ovom farsom i ne gledajuci gdje idem
Gdje sam ja prošao priroda je uništavana.
Zazvonio je telefon ,a za moj trenutak stajanja i nepazenje koštao me je moga dostojanja.
-Lijepo sam rekla da nam neće pobjeći-zadovoljno je govorila Rosalie i vrtila privjesak u ruci.
Pokušao sam mirno ali ocito niej išlo-A šta mislite da me pustite na miru,ja odem i ništa nije bilo.
-o,ne,ne ,ne-usprotivila se Rosalie-onda bi sve pokvario.
-O.k dobro ali asm hodam-predao sam se i molio Boga da kratko traje te da me niko ne vidi takoga.
Alice je malo odlutala ,a onda progovorila-neće pobjeći-
Rosalie se zadovojila odgovorom kada mi ej zazvonio telefon.
-Ostavi-naredila mi je Rosalie.
-Ne,moze bit nešto vazno-usprotivio sam se i javio.
-Hej Edwarde mislimda moraš doći kući-Rekao mi je Emmet
-Zašto Emmete nešto se desilo??????-upitao sam ga
-Ma Volturi su ovdje,a i Bella se vratila tako da........
-Emmete dolazim odmah-odgovorio sam mu i poklopio.
Rosalie,Alice mislim da moram krenuti kući-rekao sam im i dao se trk do kuće.
Za nekoliko minuta sam bio ispred kuce.
Ušavši uvidio sam da sam imao pravo što sam bio zabrinut i da je Emmetova reakcija bila sasvim normalna.
Posebno sada sam se osjecao glupo i kretenski brinuci se da me Alice i Rosalie nece uhvatiti jer dok smo se mi "igrali"
nešto mnogo ozbiljnije se dogadalo u kući.

33Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire čet tra 01, 2010 12:17 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Lijepo

http://www.nessieandjacob.net

34Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire čet tra 01, 2010 12:19 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Hvala alinije nešš jer sam je pisala brzo

35Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire čet tra 01, 2010 12:21 pm

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

Ma super je

http://www.nessieandjacob.net

36Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire uto svi 04, 2010 12:42 pm

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

U kući Jane,Alec,Aro i Kajus su stajali jedno pored drugoga dok je moja porodica stajala suprotno od njih.
-Šta se ovdje dešava-upitao sam ih.
Jane se malo trznula i svojim piskutavim glasićem odgovorila-Ispunila sam svoje obećanje došli smo po Bellu.
Odmah sam mislio da se protivim kada je bol prošla mojim tjelom.
Nekako jedva sam ostao na nogama dok se Jane očito zadovoljna postignutim ciljem smješkala.
Niko od porodice nije bio spreman na ovo.
Volturi su počeli napadati.
Jane je iskoristila svoje sposobnosti kao i nejn brat.
Alec je ucinio da ne osjećam ništa ,dok je kod nekih Jane izazvala bol.
U trenutku kada niko niej bio spreman uzeli su Bellu koja se protivila i uz Arovo izvinjenje nestali bez traga.


Kada su nestali i bol je prestala.
Svi su malo došli sebi,a ja sam gledao na mesto gdje sam je zadnji put video prije odlaska.
-Moramo za njima -rekao sam šokiran gledajući u istu tačku.
-Naravno Edwarde,ne brini se sve ce biti uredu-ohrabrivao me je Carlisle.
Rosalie je odlucila ostati sa Reneesme dok mi idemo u italiju.
Kasnije joj se pridruzila i Esme jer Carlajl nije zelio da rizikujemo njen zivot.
Mozda malo sebicno do njega,ali nema veze.
Jasper je pokušao zabraniti i Alice da prode ,ali Alice kao Alice je pocela da kljuca i zvoca u glavu raznim razlozima zašto baš da ona ide.
-Pa ja sam najjaca poslije Belle u porodici,Najzadnja sam stupila u porodicu mislim poslije Belle pa trebate da mi udovoljavate..nastavljala je sa glupim cinjenicama i razlozima koji su uvek bili povezani sa Bellom.
-Dobro,samo šuti-rekao je Emmet nakon dugoga vremena.
Kada smo riješili nesuglasice poceli smo da se dogovaramo.
Gledao sam kako seAlice i jasper,Emmet i Rouz te Esme i Carlisle opraštaju dok sam ja bio sam bez Belle ,gledao njihovu srecu i gušio se u svojoj tuzi.
Uzeli smo kola.
Alice ,Jasper i Emmet moj volvo dok smo ja i Carlisle uzeli njegova kola.
Pratili smo volvo ,a kada smo bili blizu Italije zazvonio je telefon.
-Molim Alice-javio se Carlajl vidjevši broj.
-Imala sam viziju,Carlajl nije uopšte dobra vijest-cuo sam sa druge strane telefona.
Odjednom sam se sledio gledajući u telefon kao da mi zivot ovisi o tome da li cu svaku rijec uhvatiti an vreme.

37Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire sub svi 08, 2010 5:11 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

-Zašto,Bella je sigurna zar ne mislim ,ona im suzi jer je veoma jaka-sada malo nesigurno reče Karlajl.
-To smo mislili Carlajl ali oni izgleda zele nju da unište jer im je pretnja tako jaka-objasni Alice.
Čim sam čuo ubrzao sam i sigurno da nas policajac vidi dobio bi mnogo godina u zatvoru za ovoliku brzinu.
Zaobišao sam volvo i u retrovizeru vidio kako Alice pokušava da izade iz auta ,ali da je Emmet sprecava.
-Uspori Edwarde molim te,Alice kaze da nece još da...-nije mogao da dovrši reč samo je ostao na pola nje.
-Ne vjerujem vizije mozda nisu tacne ,šta ako sada Bellin zivot ovvisi o tome koliko brzo ce mo doci-uzrujano sam se poceo svadati.
Prozivljavao sam opet istu stvar prije mnogo godina,samo što sada su Volturijevi bili problem ne James.
-Edwarde verujem da ce biti sukob-reče mi Karlajl ponovo stavljajuci telefon u dzep-drago mi je da nisam poveo Esme i Rosalie.
Sarkasticno sam se nasmjeao-Carlajl one nisu ništa vaznije od Alice,Jasper i Emmeta-uvredeno sam mu govorio
-ostalom ako nas poraze ne sumnaj da ce doci po njih.
Primetio sam da Carlajl u posljednje vreme zbunjen,sigurno nikada ne bi razlikovao Rosalie i Alice.
Na kraju one su bile obadvije njegove "KCERKE",ne prave ,ali usvojene da tako da nema razlike medu njima.
Stigli smo najbrze do sada kada sam ikada išao u Volteru.
Nisam mario što se sjajim an suncu samo sam istrcao ostavljajući Carljala iza sebe.
Ostali nisu bili još stigli jer su pazili na brzinu.
Nisam trcao do trga kako en bi previše privukao paznju ,ali sam išao brzim korakom.
Ušavši u zamak prošao sam hodnike,tamnice ponovo se našao pred sada starjom tajnicom Voltura.
Cudiosa m se što je još tu mislio sam da je vec posluzila za jelo.
I uz njeno protivljenje utrcao sam u glavnu odaju Voltera,gdje sam zatekao neuobicajen prizor.

38Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire sub svi 08, 2010 8:36 am

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Duso,vec sam ti rekla,jako mi se svidja,sve cestitke. Angry vampire - Page 2 Icon_biggrin Angry vampire - Page 2 227871

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

39Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned svi 09, 2010 12:46 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

Hvala ti (ti verno postaš komentare an moje nastavke)
Angry vampire - Page 2 825806

40Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned svi 09, 2010 7:19 am

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Kako ne bih,kad sve citam tvoje. Angry vampire - Page 2 Icon_biggrin

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

41Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned svi 09, 2010 8:00 am

Rosalie Halle

Rosalie Halle
Moderator
Moderator

i aj tvoje takode Smile

42Angry vampire - Page 2 Empty Re: Angry vampire ned svi 09, 2010 8:24 am

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen
Moderator
Moderator

Drago mi je. Angry vampire - Page 2 Icon_biggrin

http://teamedwardcullen.twilight-vampire.com/index.htm

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.