Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Taylor Lautner Mrtav???

+5
So.RiRi.Girl.♡
«EnChY»
J.T.F.
Newborn Cullen ♥
[Angel in Disguise]
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Taylor Lautner Mrtav??? Empty Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 12, 2010 6:18 am

[Angel in Disguise]

[Angel in Disguise]
Dizajner
Dizajner

Taylor Lautner Mrtav??? 1111010
Vest kao iz pravog horora - da je Taylor Lautner mrtav munjevito se prosirila preko Twittera, Facebooka i YouYubea. Fanovi "Twilighta" iz celog sveta su bili sokirani. Je li to tacno? Sta se desilo? Sudeci po navodima novina "The Daily Chronicle" koji su prosle nedelje osvanuli na netu, Tay se divlje provodio na zurki u zapadnom Holivudu, uz mnogo kokaina i u drustvu striptizeta. Nakon sto se jedne noci predozirao, dobio je groznicu i odmah preminuo - cak mu ni hitna pomoc nije mogla pomoci. Sve je to potvrdio i sudski medicinar! Superstar iz "New Moona" umro je sa 17 godina! Zaista uzasno?! Njefovi fanovi nasli su se u nedoumici - je li Tayu uspeh zaista udario u glavu? Mnoge holivudske zvezde posezu za drogama! Pre samo nekoliko nedelja preminula je glumica Brittany Murphy. Taylor se poslednji put zvanicno pojavio nekoliko dana pre toga, na dodeli People's Choice Awardsa u Los Angelesu, gde je decko vukodlak ovencan nagradom! Potom se vise nije pojavila nijedna paparaco fotka koja bi posluzila kao dokaz da je flumac ziv! Jesu li, dakle, ove informacije tacne? Fanovi su vec osmislili oprostajni video i osnovali internet grupu "R.I.P Taylor Lautner". Da se najezis! Srecom usledila je vest : "Taylor je ziv - sto posto!" To je izjavio lik iz Summita, "Twilightove" produkcijske kuce. Cela stvar bila je neslana sala anonimnog lika, koji je krivotvorio clanke iz novina i tako plasirao laznu vest. Taylor tu "vest" dosad nije komentarisao, ali to sto se predstavnik "Twilighta" javno oglasio u vezi s tim - pokazuje da je dezinformacija stigla do Taya. Mora da je grozno kad otvoris novine i otkrijes vest o sopstvenoj smrti? Pravi horor! Ali kako poslovica kaze, oni koji su proglaseni mrtvima - zive duze! Nadamo se da ce tako biti i u Taylorovom slucaju...

IZVOR: New Moon Balkan

2Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 12, 2010 6:22 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

ajme meni, nemogu vjerovati kakvi tračevi, zašto to rade mi nije jasno, zagorčavaju život drugima

http://www.nessieandjacob.net

3Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 12, 2010 6:24 am

[Angel in Disguise]

[Angel in Disguise]
Dizajner
Dizajner

ja sam se zaprepastila

kako neki ljudi tako mogu zagorcavati zivot nekom drugom =S

4Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 12, 2010 6:24 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

ja isto, isprva sam počela plakati dok nisam došla do onoga da je to laž, uff

http://www.nessieandjacob.net

5Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? ned vel 14, 2010 6:16 am

J.T.F.

J.T.F.
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

mene je zamalo strefio srcani , kako su bezobrazni Evil or Very Mad

6Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? uto vel 16, 2010 1:33 pm

«EnChY»

«EnChY»
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

ne znam kako ovo komentirati zato najbolje da sutim

7Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? uto vel 16, 2010 1:43 pm

So.RiRi.Girl.♡

So.RiRi.Girl.♡
Moderator
Moderator

Ako je on mrtav neka me poopaju s njime! Very Happy

8Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 26, 2010 5:53 am

♫★ Kleopatra ♫★

avatar
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

ovo je stvarno velika glupost..

9Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pet vel 26, 2010 5:54 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

hehe, naravno

http://www.nessieandjacob.net

10Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? ned vel 28, 2010 3:22 am

Jacob and Nessi:4 ever

Jacob and Nessi:4 ever
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Koje gluposti

11Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? pon oľu 08, 2010 9:59 am

Naty <3

Naty <3
Dizajner
Dizajner

Ma vec ne verujem u nijednu novost !!! Uvek imam u predvid da je to mozda samo jedna obicna laga ! :@ idioti

12Taylor Lautner Mrtav??? Empty Re: Taylor Lautner Mrtav??? uto oľu 09, 2010 5:58 am

Koko_Lina

Koko_Lina
You meet Taylor
You meet Taylor

Koja lažžžžž

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.