Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Nikki Reed: Mi smo velika porodica

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Nikki Reed: Mi smo velika porodica Empty Nikki Reed: Mi smo velika porodica čet ruj 02, 2010 12:10 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
You begin to find out more about Taylor
You begin to find out more about Taylor

Nikki Reed: Mi smo velika porodica Headline1282832282

Sumrak zvezda Nikki Reed izjavila je da je jako uzbuđena zbog porodičnog okupljanja za snimanje Praskozorja.
Dvadesetdvogodišnja glumica glumi lika Rosalie Hale, a u poslednjoj knjizi Praskozorju njen lik se menja.
Pitali su je čemu se najviše raduje kad se bude vratila na snimanje a ona je rekla:
"Samo da ih vidim sve ponovo. Snimali smo ove filmove već par godina sada, čini se da je ova godina prošla jako brzo."

Finalni film, biće podelejn na dva dela, prvi deo će biti pušten sledeće godine a drugi deo godinu kasnije.
Nikki kaže kako jedva čeka da se ponovo sastane sa svojim kolegama i prijateljima Robertom Pattinsonom, Kristen Stewart, Ashley Green i Peter Facinelli.
Ona kaže: "Jedva čekam vraćanje na set, jer se svi jako puno volimo i ovo će biti tužno jer nam je ovo poslednje snimanje zajedno."

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.