Taylor Lautner fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vaše mišljenje o knjizi

+2
Pink Flower
Nymphadora
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Vaše mišljenje o knjizi Empty Vaše mišljenje o knjizi pet sij 22, 2010 7:12 am

Nymphadora

Nymphadora
Moderator
Moderator

...dakle što mislite o knjizi breaking down,koji su vaši dojmovi,što vam se najviše svidjelo,a što nije,itd...

2Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 22, 2010 7:15 am

Pink Flower

Pink Flower
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

knjiga je super moja omiljena

3Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 22, 2010 7:16 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

sjajna knjiga, pogotovo jer Jacob ima svoj dio Very Happy

http://www.nessieandjacob.net

4Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 22, 2010 1:31 pm

SatelliteHeart

SatelliteHeart
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

nemojte me sad razapeti, ali meni je Praskozorje bilo očajno.prvi put sam izdržala do kraja iz čiste znatiželje, a htjela sam ju i drugi put procitat da je bolje doživim, ali mučim se već tjednima.ne mogu.jednostavno mi je neopisivo bezlična i, u usporedbi s ostalim knjigama sage, naprosto bezvezna.
užitak mi je bio čitati Jacobov dio, zbog drugačijeg pristupa pisanju same Meyerice.također mi se svidjelo i vjenčanje te medeni mjesec (dok me izostanak scene seksa nije ubio u pojam -.-)
S druge strane, naživcirao me ultimativni happy end, jer je previše nerealan.čak i za Meyeričine pojmove je too much.također mi je Bella glupo bila prikazana kao novorođena.ne znam.zbilja ne volim knjigu jer me izrazito razočarala iz razloga što smatram da je Meyerica mogla smisliti puno konstruktivniju fabulu.ali neka.u usporedbi s mnogim drugim knjigama, ova je vrh.

5Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 22, 2010 2:58 pm

Nymphadora

Nymphadora
Moderator
Moderator

...a cuj svi mi imamo pravo na svoje misljenje...

6Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi ned sij 24, 2010 4:15 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

pa tako je meni je jedino što Jacob i Leah nisu završili skupa

http://www.nessieandjacob.net

7Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi ned sij 24, 2010 4:23 am

Nymphadora

Nymphadora
Moderator
Moderator

joj i meni,a da je nessie s nahuelom,to bi mi bilo onak super,jer tako bi si bolje odgovarali...

8Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 29, 2010 6:19 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

istina, a ja se uopće ne sječam tog Nahuela

http://www.nessieandjacob.net

9Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 29, 2010 8:05 am

[Angel in Disguise]

[Angel in Disguise]
Dizajner
Dizajner

neeeeeeee, Jake i Nessie su P E R F E C T

sve je lijepo, ali malo previse nerealno kako je rekla @SatelliteHeart

nekako mi je ispalo kao one bajke 'I zivjeli su sretno do kraja zivota'

to mi se nekako nije svidjelo, i malo mi je radnja zbrzana, nezz, mozda sto volim malo vise opisa i svega toga

10Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet sij 29, 2010 8:07 am

Newborn Cullen ♥

Newborn Cullen ♥
Admin
Admin

haha, pa dobro okej su i oni, zato i jesam Nessi tu u igri.

A što se tiće ovoga, da meni je isto jako zbrzano

http://www.nessieandjacob.net

11Vaše mišljenje o knjizi Empty Re: Vaše mišljenje o knjizi pet srp 02, 2010 2:25 pm

niđe_veze ;))

niđe_veze ;))
Who is the actor in the movie?
Who is the actor in the movie?

odavno netko nije pisao u ovoj temi, ali evo ja cu..
ova knjiga mi je bila jako dobra. Nakon mladog mjeseca mislila sam da ću skroz prestat čitat dijelove sumraka, međutim nakon Pomrčine na neki način sam "oprostila" Stephanie zbog tolike količine patetike u "mladom mjesecu", nakon pomrčine opet ista priča, oduševila sam se, odlična knjiga... "Praskozorje" i "Sumrak" sam totalno doživila, i totalno se uživila u cijelu priču. Nisam ni jednu ni drugu mogla stat čitat.. Nessy mi je super, iako mi je žao što nije odrasla, pa da čujemo i dio njenog života, mnogi se sa mnom u tome ne slažu, ali volim pročitat nešto baš do samog kraja..

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.